NewsTheMuBa

Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr #TheMuBa

#TheMuBa (theatre music ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

„Teatr online chodzi mi po głowie od kilku lat” – opowiada Borys Szyc, pomysłodawca #TheMuBa. „Znam środowisko teatralne od podszewki, potrzeby widzów, nie tylko w Polsce, ale i Polonii za granicą, to była tylko kwestia czasu. Dzisiaj marzenia o wyjściu z teatrem w nowe czasy, do jak najszerszej publiczności, stają się faktem”.

Do swojego pomysłu przekonał Jarosława Kuźniara – dziennikarza, biznesmana, znawcę nowych technologii oraz Marka Maślankę – inwestora, miłośnika sztuki.

Jarosław Kuźniar wspomoże Borysa Szyca w rozwoju internetowego teatru

„Środowisko startupowe, w którym na co dzień pracuję, stwarza nieograniczone pole do współpracy” – dodaje Jarosław Kuźniar. „Regularne burze mózgów, doprecyzowywanie szczegółów praw autorskich, budowanie zespołu współpracowników, a przede wszystkim pozyskiwanie teatrów do współpracy i budowanie programu to tylko jedne z wielu zadań, którymi zajmowaliśmy się od kilku miesięcy”.

W radzie programowej #TheMuBa zasiadają Łukasz Maciejewski – krytyk teatralny oraz Andrzej Pągowski – twórca znaku i identyfikacji graficznej.

Co w ofercie TheMuBa? Bilety na wydarzenia LIVE już od 19,90 zł

Comiesięczny repertuar innowacyjnej platformy internetowej #TheMuBa do końca 2018 roku to spektakl „Inne Rozkosze” transmitowany LIVE z Teatru Stu w Krakowie, wyjątkowy koncert World Orchestra Grzecha Piotrowskiego zarejestrowany ekskluzywnie dla platformy #TheMuBa w Teatrze Wielkim Operze Narodowej oraz „Ucho, gardło, nóż” LIVE z Teatru Polonia Krystyny Jandy w Warszawie.

Serwis jest dostępny pod TYM adresem.

Kupując e-bilet będzie można uczestniczyć w spektaklu LIVE i / lub mieć dostęp do nagrania przez kolejny weekend. Bonusem dla zalogowanych użytkowników będą materiały pokazują- ce teatr, aktorów i całą produkcję od kulis. Także wywiady z nimi i dodatkowe video.

Platforma będzie dostępna na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Koszt jednorazowego
e-biletu od 19.90 zł.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!