News

Mobilna telewizja AstaGO w nowym wydaniu

Odświeżona platforma jest dostępna na komputerach stacjonarnych i na smartfonach oraz tabletach. Poznaj nowości w mobilnej telewizji AstaGO.

Asta-Net, operator telewizji kablowej, udostępnił nową odsłonę platformy AstaGO. Klienci na terenie północnej Wielkopolski i części województwa zachodniopomorskiego mogą oglądać ulubione programy i seriale nie tylko przed telewizorem. Wystarczy smartfon, tablet lub laptop i połączenie z Internetem.

Za pośrednictwem aplikacji AstaGO dostępnej na Androida oraz na iOS można oglądać ponad 30 kanałów telewizyjnych. Aby korzystać z usługi należy ściągnąć aplikację AstaGO, jednorazowo zalogować się jak do panelu eBOK cieszyć się ulubionym kanałami ogólnotematycznymi, sportowymi i filmowymi.

Abonenci ASTA-NET po zalogowaniu (danymi jak do panelu eBOK) mają dostęp do:

  • zdalnego zlecania nagrywania programów, jeśli Abonent posiada dekoder z funkcją PVR,
  • oglądania wybranych programów telewizyjnych z zamówionego pakietu. Usługa jest dostępna tylko poprzez sieć internetową,
  • możliwości ustawienia przypomnienia o audycjach,
  • możliwości ustawienia listy ulubionych programów.

Nowa odsłona serwisu AstaGO uwzględnia aktualne standardy projektowania w oparciu o Material Design opracowany przez Google. Ponadto, dla mobilnych widzów czekają nowe funkcje udostępniane za sprawą rozwoju technologicznego.

Nowsza wersja platformy to wynik współpracy z firmą Insys, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań VOD na bazie swojej własnej usługi InsysGO. Jak zapowiadają partnerzy, wkrótce ich flagowy produkt zyska nowe funkcjonalności takie jak Catch Up, nPVR czy Timeshift.Otwarte okno kanału Eleven Sports z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Bundesligii

Warto przypomnieć, iż klienci Asta-Net od jutra będą mogli skorzystać z promocji. Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Bundesligii, specjalnie dla widzów przygotowano otwarte okno z kanałem Eleven Sports. Szczegóły dostępne są na TEJ stronie.

Otwarte okno Eleven Sports z okazji rozpoczęcia sezonu Bundesligii / AstaGO
Otwarte okno Eleven Sports z okazji rozpoczęcia sezonu Bundesligii / AstaGO

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL