NewsShowMax

Aplikacja mobilna ShowMax już po polsku. Czy taki będzie kontent?

Mobilna aplikacja ShowMax dostępna na urządzeniach z systemem Android już po polsku. Na screenach widać dostępną bibliotekę materiałów.

W opisie aplikacji ShowMax czytamy „Dostęp do tysięcy godzin lokalnych oraz międzynarodowych seriali i filmów”. Zdjęcia dostępne na karcie aplikacji przedstawiają spolszczoną platformę. 

Twórcy informują, że dostępna prezentacja kontentu może się różnić w zależności od regionu. Niemniej widzimy polskie opcje oraz opisy produkcji, m.in  do Mr. Robot.

Na grafikach można zobaczyć takie serialowe hity jak The Good Wife, wspomniany wcześniej Mr. Robot, Dr House, Fargo czy Dexter. Część z tytułów znajduje się w zakładce „Tylko w ShowMax„.

Podglądowe seriale realizowane są przez stacje FX, USA Network, a także przez Showtime (do tej pory treści te były udostępniane na platformie HB GO). Wśród nadawców znalazł się również FOX. Koncern część produkcji umieszczał na IPLI, poza tym ciężko jest znaleźć treści tego nadawcy legalnie w sieci.

Szczegóły dostępne na karcie wskazują, iż grafiki przedstawiają podglądowe treści, choć umiejscowienie polskiego opisu serialu Mr. Robot na screenie pomimo jego braku dostępności w Polsce byłoby co najmniej dziwne.

Wiemy, że nowa platforma będzie stawiać na lokalne produkcje, co podkreśla się w opisie aplikacji jak i na grafikach. O tym pisaliśmy także TUTAJ. Ponadto serwis pozwoli na pobieranie materiałów i oglądanie ich bez dostępu do internetowego łącza. ShowMax umożliwi oglądanie na większych ekranach za pomocą wtyczki Chromecast.

Premiera usługi ShowMax już 15 lutego.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL