HorizonNews

UPC nie boi się konkurencji dla multiroomu. Horizon GO na telewizorach

Długo wyczekiwany moment przez wielu klientów UPC Polska. Zgodnie z zapowiedziami, aplikacja Horizon GO trafia na telewizory z systemem Android TV i Amazon Fire TV.

Jak dotąd, mobilna aplikacja Horizon GO, poszerza swoje horyzonty i trafia do telewizorów z funkcją SMART. Nie tylko ekrany z systemami Android TV i Amazon Fire TV dostaną możliwość pobrania internetowej telewizji UPC. Aplikację pobrać można również na przystawkach telewizyjnych, obsługujących wymienione systemy.

UPC pokazuje, że klienci mają prawo głosu. Horizon GO na telewizorach Android TV i Amazon Fire TV to wielki ukłon

Nie ma obaw co do bezpośredniej rywalizacji z usługą multiroom, czyli dodatkowego dekodera w ramach tego samego gospodarstwa. Żyjemy w świecie multiscreeningu, gdzie dostęp do telewizji mamy niemal na każdym tego typu urządzeniu. Obecność aplikacji Horizon GO na telewizorach może przyczynić się do stopniowego wyciszenia podstawowej usługi, ale nie musi. Może to być dodatkowy atut dla klientów, którzy sami zdecydują, jak chcą skorzystać z dodatkowej ekranu.

Warto jednak dodać, że tradycjonaliści nadal będą chcieli korzystać z multiroomu, by móc cieszyć się tradycyjną telewizją. Tym bardziej, że telewizyjna usługa Horizon GO oferuje niemal to samo, co mobilna wersja. A zatem, jeśli korzystamy z usługi z dowolnego internetu (poza UPC) to nie mamy dostępu do pełnej biblioteki. W tym oczywiście do kanałów naziemnych czy do stacji telewizyjnych z rodziny Canal+.

Funkcje znane klientom UPC Polska także w Horizon GO na telewizorach

Nowe aplikacje dają klientom dostęp do szerokiej gamy funkcji, które zdążyli już poznać podczas korzystania z aplikacji Horizon GO. Zyskają między innymi możliwość oglądania telewizji na żywo oraz programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Programu TV, powracania do wybranych treści dzięki opcji Replay TV, a także odtworzenia emitowanego programu od początku dzięki Start Over czy skorzystania z wyszukiwarki kanałów i programów (również przy wykorzystaniu funkcji wyszukiwania głosowego).

Urządzenia z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV to kolejne platformy, na których dostępna jest aplikacja Horizon GO. Dotychczas klienci mogli cieszyć się nią na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i Windows, a także na komputerach osobistych poprzez stronę internetową www.horizon.tv.
Aplikacja Horizon GO stanowi istotny element w ofercie UPC Polska i jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów – sprawia, że to telewizja dostosowuje się do ich planu dnia. Dzięki temu w każdej chwili, za pomocą kilku kliknięć zyskują dostęp do niekończącej się rozrywki dzięki bogatej ofercie kanałów telewizyjnych (obecnie ponad 130) oraz tysięcy filmów i seriali w opcji na żądanie.

Filmklub dla klientów internetowych. Najnowsze hity w Horizon GO

Klienci internetu od teraz mogą skorzystać z dodatkowego pakietu premium o nazwie Filmklub. Oferta skierowana jest dla fanów najwyższej jakości produkcji filmowych. Abonenci mogą oglądać najnowsze hity filmowe bezpośrednio przez aplikację Horizon GO na desktopie, urządzeniach mobilnych czy na nowych platformach Android TV i Amazon Fire TV.

W ofercie znajdziemy największe hity kinowe w polskiej wersji językowej, bez reklam i limitu odtworzeń. Odpowiednia selekcja oferowanych produkcji oraz premiery w każdy piątek dają gwarancję najwyższej jakości rozrywki nawet najbardziej wymagającym kinomanom. Obecnie w bibliotece Filmklubu możemy znaleźć takie tytuły jak  „Wilk z Wall Street” czy „La La Land”. Filmklub to także znakomita oferta filmów dziecięcych i familijnych, w tym między innymi „Gang Wiewióra” czy „Rysiek Lwie Serce”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!