Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Amazon Prime VideoNews

Amazon Prime Video już w Polsce! Wypróbuj za darmo

Amazon zgodnie z zapowiedziami rozpoczął globalną ekspansję. Usługa Amazon Prime Video jest już dostępna na terenie ponad 200 krajów. W tym także w Polsce.

Firma przygotowała dla klientów z Polski promocję. Przez pierwsze sześć miesięcy dostęp do Amazon Prime Video kosztować będzie tylko 2,99 euro miesięcznie. Po tym okresie, comiesięczna opłata wzrośnie do 5,99 euro. Do dyspozycji mamy również darmowe wypróbowanie w postaci 7 dni bez opłat.

Lista produkcji dostępnych w Polsce obejmuje m.in. następujące tytuły: The Grand Tour, Red Oaks, Startup, The Night Shift, Community, Preacher, Transparent, Justified, Into the Badlands, Crisis in Six Scenes, The Man in the High Castle, Goliath i Mozart in the Jungle. Usługa pozwala na oglądanie przez przeglądarkę lub aplikację mobilną na iOS i Androida.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!