Amazon Prime VideoNews
Popularne

Amazon Prime Video dołącza do oferty T-Mobile. Nowy interfejs dekodera

T-Mobile dołączył do swojej oferty platformę Amazon Prime Video. Już dziś klienci zobaczą seriale Amazon Originals oraz odświeżony interfejs dekodera.

Magentowa sieć jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty platformę Amazon Prime Video.To kolejny serwis VOD w ofercie rozrywkowej pod nazwą Magenta 1. Do tej pory operator udostępniał Netfliksa, IPLĘ oraz Eleven Sports i YouTube. T‑Mobile wraz z odświeżeniem interfejsu dekodera, udostępnił na tym urządzeniu także aplikację Prime Video. Usługa jest dostępna od dziś, 2 października 2019 roku.

Amazon Prime Video w ofercie dla klientów T-Mobile

Operator telekomunikacyjny rozszerza wachlarz rozrywki oferowanej w ramach oferty Magenta 1. Z początkiem października obecni i nowi klienci Magenty 1 będą mogli subskrybować Amazon Prime Video. Platforma będzie dostępna także dla pozostałych abonentów sieci T-Mobile. Kwota za subskrypcję będzie wynosić 13 zł i zostanie ona doliczona do rachunku. Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu promocyjnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera T‑Mobile.

Dostęp do Prime Video pozwoli na bieżąco śledzić losy bohaterów produkcji Amazon Originals takich jak „Carnival Row”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, „The Grand Tour”, czy „The Boys”.

Operator planuje również stworzenie pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi. Nowa oferta wpisuje się w długofalową strategię firmy, w ramach której T‑Mobile będzie oferował klientom coraz szerszy zakres usług, ze szczególnym nastawieniem na rozwój produktów dla domu.

Odświeżony interfejs w dekoderze T-Mobile. Nowa aplikacja Amazon Prime Video

Nowy interfejs dekodera T-Mobile
Nowy interfejs dekodera T-Mobile

Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo nowego partnera, T‑Mobile zadbał również o nowy interfejs swojego dekodera. Odświeżony panel użytkownika zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo. Mowa o platformach Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, a także platformie IPLA z kanałami telewizyjnymi. W tym również unikalny pakiet sportowy z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS. Odświeżone menu zawiera także nowe zakładki tematyczne takie jak „Sport” czy „Filmy i seriale”. Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.

Dekoder, wykorzystujący Android TV oraz technologię 4K HDR z realistyczną głębią i bogactwem kolorów, zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Urządzenie może łączyć się z internetem poprzez Wi-Fi i obsługuje polecenia głosowe do uruchomiania aplikacji oraz wyszukiwania treści.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL