Amazon Prime VideoNews

Amazon Prime Video 4K HDR na Apple TV

Amazon Prime Video debiutuje na urządzeniu Apple TV przy okazji premiery drugiego sezonu The Grand Tour. Aplikacja dostępna także w Polsce.

Dzięki zintegrowaniu z aplikacją TV App, Siri Remote i uniwersalnej wyszukiwarce znajdowanie i odtwarzanie ulubionych filmów na Amazon Prime Video stanie się wyjątkowo proste. Wprowadzenie aplikacji Prime Video na Apple TV zbiegnie się w czasie z premierą 2. Sezonu The Grand Tour, która będzie miała miejsce 8 grudnia.

Amazon Prime Video w jakości 4K na urządzeniu Apple TV

Członkowie Prime Video zyskali jeszcze więcej możliwości strumieniowania nagradzanych i cenionych przez krytyków tytułów, w tym oryginalnych produkcji Amazonu, Amazon Prime, a także hollywoodzkich hitów i seriali telewizyjnych oraz dostęp do ponad 140 kanałów telewizyjnych w USA i 95 kanałów w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii.

Nic nie daje nam więcej radości niż dawanie satysfakcji naszym klientom, więc tym bardziej cieszymy się, że zyskują oni możliwość strumieniowania filmów z Prime Video na Apple TV. Wprowadzenie aplikacji Prime Video na Apple TV zbiegnie się w czasie z wyczekiwaną premierą 2. Sezonu programu The Grand Tour, którą zaplanowano na 8 grudnia. Członkowie Prime Video oglądający program za pośrednictwem Apple TV 4K będą mogli delektować się wyjątkową jakością 4K HDR – mówił Mark Eamer, wiceprezes Prime Video.

O usłudze Prime Video słów kilka

Amazon Video to serwis z wysokiej jakości ofertą filmów, seriali i programów telewizyjnych na żądanie, oferującą największą bibliotekę tytułów i najszerszy wybór możliwości oglądania. Na Prime Video można znaleźć tysiące filmów i programów telewizyjnych. W tym popularnych produkcji licencjonowanych, a także chwalonych przez krytyków i nagradzanych oryginalnych produkcji Amazonu stworzonych przez studio Amazon Studios.

Oryginalne seriale

The Tick to produkcja ciesząca się największą popularnością w świecie serial Prime Video. Autorski program Jeremego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya The Grand Tour. Wśród oryginalnych produkcji znajdziemy znane tytuły: The Man in the High Castle, Transparent, Mozart in the Jungle i wiele innych.

Dostęp do Prime Video od niedawna posiadają abonenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: