Amazon Prime VideoNews

Amazon Prime Video 4K HDR na Apple TV

Amazon Prime Video debiutuje na urządzeniu Apple TV przy okazji premiery drugiego sezonu The Grand Tour. Aplikacja dostępna także w Polsce.

Dzięki zintegrowaniu z aplikacją TV App, Siri Remote i uniwersalnej wyszukiwarce znajdowanie i odtwarzanie ulubionych filmów na Amazon Prime Video stanie się wyjątkowo proste. Wprowadzenie aplikacji Prime Video na Apple TV zbiegnie się w czasie z premierą 2. Sezonu The Grand Tour, która będzie miała miejsce 8 grudnia.

Amazon Prime Video w jakości 4K na urządzeniu Apple TV

Członkowie Prime Video zyskali jeszcze więcej możliwości strumieniowania nagradzanych i cenionych przez krytyków tytułów, w tym oryginalnych produkcji Amazonu, Amazon Prime, a także hollywoodzkich hitów i seriali telewizyjnych oraz dostęp do ponad 140 kanałów telewizyjnych w USA i 95 kanałów w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii.

Nic nie daje nam więcej radości niż dawanie satysfakcji naszym klientom, więc tym bardziej cieszymy się, że zyskują oni możliwość strumieniowania filmów z Prime Video na Apple TV. Wprowadzenie aplikacji Prime Video na Apple TV zbiegnie się w czasie z wyczekiwaną premierą 2. Sezonu programu The Grand Tour, którą zaplanowano na 8 grudnia. Członkowie Prime Video oglądający program za pośrednictwem Apple TV 4K będą mogli delektować się wyjątkową jakością 4K HDR – mówił Mark Eamer, wiceprezes Prime Video.

O usłudze Prime Video słów kilka

Amazon Video to serwis z wysokiej jakości ofertą filmów, seriali i programów telewizyjnych na żądanie, oferującą największą bibliotekę tytułów i najszerszy wybór możliwości oglądania. Na Prime Video można znaleźć tysiące filmów i programów telewizyjnych. W tym popularnych produkcji licencjonowanych, a także chwalonych przez krytyków i nagradzanych oryginalnych produkcji Amazonu stworzonych przez studio Amazon Studios.

Oryginalne seriale

The Tick to produkcja ciesząca się największą popularnością w świecie serial Prime Video. Autorski program Jeremego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya The Grand Tour. Wśród oryginalnych produkcji znajdziemy znane tytuły: The Man in the High Castle, Transparent, Mozart in the Jungle i wiele innych.

Dostęp do Prime Video od niedawna posiadają abonenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL