Cineman VODFilmy VODNews

„Zwyczajna przysługa” i „Climax” – premiery lutego na Cineman

Gorące premiery lutego na Cineman VOD to przede wszystkim „Zwyczajna przysługa” oraz „Climax” w klimacie lat 90-tych. Co jeszcze w ramówce?

W lutym, w czasie ferii zimowych, na Cineman VOD pojawią się nowe wyczekiwane premiery. Wśród nich trzymająca w napięciu „Zwyczajna przysługa„. A także hipnotyczny i pulsujący energią hitów z lat 90-tych „Climax” w reżyserii Gaspara Noe. W ramówce zadebiutuje również odlotowa francuska komedia Gliniarz z Belleville z jedynym w swoim rodzaju Omarem Sy w roli głównej.

Zwyczajna przysługa – PREMIERA 15.02.

Zwyczajna przysługa to trzymająca w napięciu i pełna zupełnie niespodziewanych zwrotów akcji komedia kryminalna. Opowiada o perfekcyjnej pani domu, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej nowej przyjaciółki. Na pierwszy rzut oka Stephanie jest przeciętną, mieszkającą na przedmieściach, pozytywnie nastawiona do życia matką. Jej życie obraca się wokół domu i przepisów, którymi chętnie dzieli się z innymi za pośrednictwem swojego vloga. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Pewnego dnia Stephanie odbiera ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily znika.

W rolach głównych wystąpiły nominowana do Oscara Anna Kendrick i Blake Lively, którym partneruje Henry Golding (Bajecznie bogaci Azjaci). Reżyserem filmu jest Paul Feig (Druhny, Agentka).

Climax – PREMIERA 08.02.

Najnowszy film wyróżniony nagrodą Director Fortnight na festiwalu w Cannes film Gaspara Noe. Climax to luźno oparta na autentycznych wydarzeniach hipnotyczna opowieść pełna muzyki i tańca. W pewną zimową noc, w opuszczonej szkole na odludziu spotyka się grupa tancerzy. Zaczyna się próba. Układy choreograficzne tańczone w rytm przebojów Daft Punk, Aphex Twin i Soft Cell szybko nabierają erotycznego charakteru i zamienia się w pełną seksualnego napięcia imprezę. Gdy wychodzi na jaw, że domowej roboty sangrię ktoś doprawił narkotykami, dzika zabawa w zamkniętym budynku przeradza się w ekstremalny, psychodeliczny trip. W roli głównej występuje roztańczona i wyzwolona Sofia Boutella, której partneruje ekspresyjna grupa voguingowych tancerzy.

Gliniarz z Belleville – PREMIERA 22.02.

Gliniarz z Belleville to iskrząca humorem i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia o francuskim gliniarzu. Baaba w swojej dzielnicy czuje się jak ryba w wodzie i nie zamierza nigdzie się przeprowadzać, zwłaszcza że zmiana lokalizacji ograniczyłaby jego kontakty z dosyć ekscentryczną mamusią. Jednak kiedy pewnego wieczoru na jego oczach zostaje zabity najbliższy przyjaciel z dzieciństwa, Baaba przyjmuje pracę w jako oficer łącznikowy przy konsulacie w Miami, gdyż tam właśnie wiedzie ślad zabójcy.

Chociaż amerykański partner Baaby to wiecznie naburmuszony mruk, a przydzielony samochód nadaje się raczej do szrotu niż do policyjnych pościgów, razem stworzą to duet, przed którym zadrżą miejscowi gangsterzy…
W roli Baaby występuje Omar Sy – największa obecnie gwiazda francuskiej komedii, a partneruje mu Luis Guzman. Reżyserem filmu a jednocześnie autorem scenariusza jest Rachid Bouchareb.

To nie wszystkie premiery w lutym na platformie Cineman VOD. W ramówce na luty zobaczymy także „Księgarnia z marzeniami„, „Dama pikowa” czy „Mała Italia„. Wszystkie zapowiedzi można zobaczyć pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!