Biblioteka VODFilmy VODHOT! FilmyNewsPolsat Box GO

„Zielona granica” i „Ukryta sieć” wśród nowości w Polsat Box Go

Filmy „Zielona granica”, „Lęk”, „Niebezpieczni dżentelmeni” oraz „Ukryta sieć” do zobaczenia w Polsat Box Go.

Najnowsze premiery w Polsat Box Go to jedne z najgłośniejszych polskich tytułów ostatnich miesięcy. Już w serwisie nominowana do Oscara „Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland. W kolejnych dniach: kino drogi „Lęk” z Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz oraz „Ukryta sieć” na motywach powieści Jakuba Szamałka. Nie zabraknie również pełnego humoru przy „Niebezpieczni dżentelmeni” i „Uwierz w Mikołaja”.

„Zielona granica” Agnieszki Holland już w serwisie Polsat Box Go

Dramat w reżyserii Agnieszki Holland ukazujący sytuację uchodźców na polsko-białoruskiej granicy.

Więcej o filmie pisaliśmy na łamach VODnews.pl.

„Ukryta sieć” na podstawie głośnej trylogii Jakuba Szamałka

Polski thriller oparty na bestsellerowej książce Jakuba Szamałka. W rolach głównych: Magdalena Koleśnik („Kruk”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”) oraz Piotr Trojan („25 lat niewinności”, „Johnny”), premiera 18 stycznia.

„Niebezpieczni dżentelmeni”, czyli niezwykła komedia w niecodziennej aranżacji

Przewrotna historia jednej szalonej nocy Tadeusza Boya-Żeleńskiego (T. Kot), Stanisława Witkiewicza (M. Dorociński), Bronisława Malinowskiego (W.Mecwaldowski) oraz Josepha Conrada (A. Seweryn), premiera 19 stycznia.

„Lęk” – dramat z hipnotyzującym duetem aktorskim

Dwie siostry wyruszają w pełną emocji podróż, poprzez śmiech i łzy, radość i gniew, aż do finału, który ma rozstrzygnąć o losie jednej z nich, premiera 23 stycznia.

„Uwierz w Mikołaja” – czyli ponownie poczujmy magię świąt

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja, premiera 26 stycznia.

W pakiecie Polsat Box Go Premium do zobaczenia także:

  • 5 odcinek nowego serialu „Grzechy sąsiadów”.
  • Całe sezony polskich seriali premium – thrillera psychologicznego „Krew” z Vanessą Aleksander, Ireneuszem Czopem, Małgorzatą Foremniak i Januszem Chabiorem oraz serialu metafizyczno-obyczajowego „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką.
  • Nowa dokumentalna seria „Największe śledztwa CBŚP”. W programie Centralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera w nim swoje archiwa przed widzami. Funkcjonariusze biura zdradzą tajniki swojej pracy, a część z nich po raz pierwszy publicznie pokaże swoją twarz, ukrywaną latami pod kominiarką. Zobaczymy w nim pracę CBŚP od kuchni i poznamy kulisy rozmaitych operacji biura.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL