HBOHBO MAXNews
Popularne

Żegnamy HBO GO! Do Polski wkroczy HBO MAX

Długowyczekiwana informacja dla wszystkich fanów seriali i filmów. W przyszłym roku HBO MAX zastąpi dostępny w Polsce HBO GO.

HBO właśnie ogłosił wejście platformy HBO MAX na europejskie rynki, w tym do Polski. Andy Forssell, Head of HBO Max Global, podczas konferencji Web Summit potwierdził zakończenie usług HBO GO w Europie. Przypominamy, że serwis HBO MAX zadebiutował w Stanach Zjednoczonych jako odpowiedź na rosnącą konkurencję w segmencie VOD. Wejście rozbudowanej platformy od HBO do Polski to nie tylko dodatkowe treści, ale także najnowsza technologia.

To koniec HBO GO. HBO MAX wkrótce w Polsce!

Podczas Web Summit, szef HBO potwierdził, że platforma HBO GO / HBO OD dostępna na rynkach europejskich, zostanie zmieniona na HBO MAX. To oznacza, że rozbudowany serwis od HBO zawita również do Polski – co potwierdziła redakcji VODnews.pl Agnieszka Niburska – Content & Commercial PR Director HBO Polska.

HBO MAX w Polsce
HBO MAX w Polsce

Użytkownicy, którzy narzekali na działanie serwisu HBO GO mogą odetchnąć z ulgą. Platforma HBO MAX została stworzona od zera i usprawniono wszystkie bolączki, jakie obecnie doświadczamy. To także dostępność filmów i seriali w jakości Ultra HD 4K. Subskrybenci HBO MAX mogą liczyć także na materiały z Dolby Vision (HDR) oraz Dolby Atmos – ta technologia pojawi się wraz z premierą filmu „Worder Woman 1984”. Warto jednak podkreślić, że nie jest to nowość na rynku VOD, bo dostępność Dolby Vision i Dolby Atmos jest już np. na Apple TV+ czy Netflix. To także możliwość tworzenia profili użytkowników i dostosowania rekomendowanych treści.

HBO MAX w Polsce w drugiej połowie 2021 roku

Zapowiedź premiery serwisu HBO MAX w naszym kraju jest jednocześnie zapowiedzią hitowych produkcji, jakie zadebiutują w serwisie. Co więcej, poniższe tytuły będą dostępne także w jakości Ultra HD 4K z Dolby Vision i Dolby Atmos.

W HBO MAX widzowie zobaczą szumnie zapowiadane filmy „Matrix 4„, „Godzilla vs. Kong” oraz „Mortal Kombat„. Nie zabraknie również tytułów dla młodszej widowni, w tym m.in „Tom & Jerry„. W bibliotece zobaczymy także:

  • The Suicide Squad,
  • Dune,
  • Judas and the Black Messiah,
  • Those Who Wish Me Dead.

i wiele innych produkcji niedostępnych w polskiej bibliotece HBO GO.

Kultowe produkcje dostępne w serwisie HBO MAX

W amerykańskim serwisie HBO MAX, widzowie mają do dyspozycji legendarne seriale jakimi niewątpliwie są „Teoria Wielkiego Podrywu”, „Przyjaciele”, „South Park” czy „Doctor Who”. Cześć z tych produkcji możemy zobaczyć także na HBO GO.

Najlepsze seriale na platformie HBO MAX
Najlepsze seriale na platformie HBO MAX

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!