Biblioteka VODNewsPlayerSeriale VOD

Zbliża się premiera serialu „Motyw” tylko w Player

Już 12 grudnia zadebiutuje nowy serial „Motyw” w serwisie Player. To kolejna produkcja po „Chyłce”, który pojawi się na długo przed emisją telewizyjną.

Każdy jest zdolny do zła… Potrzebny jest tylko motyw. Serial kryminalno-obyczajowy z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych zadebiutuje w player.pl już 12 grudnia. W telewizji pojawi się wiosną 2020 roku.

Nowy serial „Motyw” to nietypowy kryminalny procedural

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa…

Małgorzata Kożuchowska w roli głównej w serialu Motyw
Małgorzata Kożuchowska w roli głównej w serialu Motyw

Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał motyw?

Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

Seriale TVN przedpremierowo w serwisie Player. „Motyw” to kolejna propozycja zaraz po „Pod powierzchnią” i „Pułapce”

TVN i Discovery Polska konsekwentnie realizują strategię o przedpremierowym udostępnianiu propozycji programowych na platformie player.pl. Premierowy odcinek „Motywu” zostanie udostępniony w wersji płatnej. Tydzień później, kiedy w Player zadebiutuje drugi, pierwszy będzie można obejrzeć bez opłat. Serial będzie liczył 10 odcinków.

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Andrzej Konopka, Olga Bołądź, Magda Walach, Adam Ferency, Magdalena Turczeniewicz, Maria Mamona i Mateusz Rusin. W rolę głównych bohaterów w młodości, pojawiających się w retrospekcjach, wcielili się: Bartłomiej Kotschedoff, Agata Turkot oraz Grażyna Sobocińska.

Olga Bołądź jako Żyleta oraz Agnieszka Grochowska w roli Czarnej
Olga Bołądź jako Żyleta oraz Agnieszka Grochowska w roli Czarnej

Producentem serialu jest DGA Studio i Jake Vision, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński na zlecenie dla TVN. Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej. Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia – Paweł Maślona.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL