HBONews

Pierwsze odcinki nowego serialu „Wymiar 404” już w HBO GO

„Wymiar 404” to serial, który eksploruje mroczne zakamarki Internetu. Pierwsze odcinki już w HBO GO. W czerwcu oficjalna premiera na HBO3.

Pierwsze trzy odcinki produkcji „Wymiar 404” można już oglądać w serwisie HBO GO, a kolejne udostępniane będą w każdą środę. Z kolei oficjalna premiera w telewizji zapowiedziana jest na czerwiec. W produkcji zobaczymy takich aktorów jak Lea Michelle czy Sarah Hyland.

W najgłębszych zakamarkach cyberprzestrzeni kryje się inny świat. Zaginiony wymiar z niezwykłymi cudami i niewypowiedzianymi koszmarami. Z historiami, których nikt jeszcze nie poznał, aż do teraz. Wszystko to znajduje się w Wymiarze 404.

Tytuł serialu nawiązuje do znanego z Internetu błędu 404. Twórcy produkcji w każdym odcinku starają się odpowiedzieć na nieprawdopodobne pytania i zarazem ukazać pełną niecodziennych historii stronę współczesnego Internetu. Pytają chociażby o to, co by było, gdyby napoje energetyczne wywołały apokalipsę albo gdyby topowy analityk NASA był wielką, wszystkowiedzącą kostką mięsa o imieniu Bob.

Wymiar 404 w HBO GO – Lea Michelle

Sześcioodcinkowy serial jest pełną absurdalnego humoru mieszanką kina akcji, science fiction, komedii i horroru. Produkcja stworzona przez Willa Camposa (serial Video Game High School) oraz Desmonda Dolly’ego (serial RocketJump: The Show) zaskakuje, a chwilami przyprawia o zawrót głowy. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Sarah Hyland (serial Współczesna rodzina), Lea Michele (serial Glee), Ashley Rickards (serial Inna) oraz Constance Wu (Przypadek Stephanie Daley). Każdy odcinek prezentuje inną historię. W rolę narratora wciela się znany z roli Luke’a Skywalkera w sadze Gwiezdne wojny Mark Hamill. Wymiar 404 (Dimension 404) to produkcja Hulu.

Zwiastun:

W serwisie HBO GO w kwietniu pojawi się także finałowy sezon „Pozostawieni”, zobacz serialowe premiery TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: