NewsSeriale VODWP VOD

WP przygotowuje serial komediowy „Pod włos”

Wirtualna Polska szykuje premierę serialu komediowego „Pod włos”. W rolach głównych wystąpią Rafał Mohr oraz Kasia Kwiatkowska. Studio produkcyjne TVNu odpowiada za realizację.

„Pod włos” to sześcioodcinkowa komediowa produkcja, której akcja toczy się w salonie fryzjerskim. Premiera 7 listopada na stronie głównej WP, serwisach tematycznych i kanałach social media. Emisja kolejnych odcinków w każdą środę.

Więcej ciętych żartów niż włosów w nowym serialu komediowym „Pod włos”

Akcja dzieje się w nietypowym salonie fryzjerskim, w którym pada więcej ciętych żartów niż włosów. Każdy odcinek to inna, przepełniona humorem historia fryzjera Adriana i jego stałej klientki Moniki. W tych rolach Rafał Mohr, znany z seriali „Graczykowie”, „Pitbull” oraz „Pierwsza miłość” oraz jedna z najzdolniejszych polskich parodystek, Kasia Kwiatkowska.

Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Michał Hawliczek i Michał Adaszewski. Za koncepcję merytoryczną, nadzór produkcji oraz strategię reklamową serialu odpowiada WP brand studio. Dom mediowy Dentsu Aegis Network zajmuje się planowaniem i zakupem mediów. Producentem wykonawczym serialu „Pod włos” jest Agencja TVN. Projekt realizowany jest na zamówienie Polpharma SA dla marki Biotebal.

– Serial „Pod włos” to połączenie projektu komercyjnego i artystycznego. Szeroka dystrybucja w serwisach Wirtualnej Polski, dotarcie do precyzyjnej grupy odbiorców, zaangażowanie świetnych aktorów i ekipy produkcyjnej. Działaliśmy zgodnie ze strategią – kontent ma znaczenie, ale równie ważny jest kontekst i precyzyjne targetowanie – mówi Aleksandra Pietrzyk, dyrektor działu Branded Content Video w WP.

Dedykowana sekcja dla serialu i artykułów dot. pielęgnacji włosów

Wraz z premierą serialu Wirtualna Polska przygotuje również sekcję specjalną, w której znajdą się artykuły i ciekawostki nt. pielęgnacji włosów. Treści przygotuje redakcja WP wspólnie z partnerem. Poza artykułami znajdą się w niej także wszystkie odcinki serialu.

– Akcja „Pod włos” to ukłon w stronę emocji kobiet, które towarzyszą im każdego dnia. Postanowiliśmy nadać marce Biotebal moc przywracania kobietom wiary w siebie, a nie tylko poprawy fizycznego wyglądu. Serial i wykorzystanie postaci fryzjera to nawiązanie do kampanii telewizyjnej, w której prezentowaliśmy recepty na zdrowe włosy – mówi Joanna Szczygieł, Starszy Kierownik Produktu Biotebal.

WP brand studio to wewnętrzna agencja content marketingowa Wirtualnej Polski. Wspiera marketerów w realizacji ich strategii komunikacji, w oparciu o content marketing, reklamę natywną oraz influencer marketing. Specjalizuje się w rozwiązaniach bazujących na unikatowych treściach i formatach reklamowych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!