NewsWP Pilot

WP Pilot z nowymi kanałami od MWE Networks

Telewizja internetowa WP Pilot dołączyła do swojej oferty kanały Antena TV, Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax oraz TVC.

Platforma WP Pilot rozszerzyła swoją ofertę o nowe kanały tworzone przez Michała Winnieckiego. W serwisie możemy oglądać 5 nowych kanałów: Antena TV, Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax oraz TVC. Stacje telewizyjne dostępne są we wszystkich pakietach Premium.

Nowy kanał telewizyjny dla seniorów Antena TV w serwisie WP Pilot

WP Pilot jako jeden z pierwszych operatorów zdecydował się na dodanie do swojej oferty kanału Antena TV. Stacja powstała po ogłoszeniu konkursu na obecność w MUX-1, w telewizji naziemnej. Po wygranej Michała Winnickiego, telewizja dla seniorów rozpoczęła nadawanie 1 maja. W programie znajdziemy rozrywkę, najnowsze informację, edukację oraz filmy i seriale. Wszystkie emitowane treści skrojone są dla osób w wieku 50+. To pierwsza tego typu telewizja w Polsce, nadawana specjalnie z myślą o seniorach. Specjalnie dla widzów, Antena TV nadaje ulubiony serial „Moda na sukces”, z którego zrezygnowała Telewizja Polska.

Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax i TVC także w ofercie WP Pilot

Oprócz Anteny TV, w serwisie uruchomiono dostęp także do kanału dla najmłodszej widowni – Top Kids Jr. Stacja telewizyjna wspiera dzieci przez zabawę, animacje i piosenki. Uczy je mówić, śpiewać i tańczyć oraz poznawać pierwsze słowa w językach obcych.

Do platformy dołączył także muzyczno-rozrywkowy kanał Ultra TV. Warto jednak podkreślić, że jest to wersja HD, a nie Ultra HD, która jest oferowana m.in. w sieciach kablowych. W ofercie znalazł się również stricte filmowy kanał Filmax, który w swoim programie stawia na klasyczne produkcje amerykańskie.

Z kolei w ofercie programowej TVC widzowie znajdą kultowe filmy i seriale, również animowane oraz poradniki i informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, koncerty i kabarety.

Telewizja dla całej rodziny w nowej ofercie WP Pilot

W nowej ofercie znajdą się propozycje dla najmłodszych widzów, a także miłośników muzyki oraz kultowych filmów i seriali.

Przenoszenie konsumpcji TV do online powoli przestaje być trendem, staje się standardem. Doskonale to rozumiemy, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę. Dzięki naszej usłudze nie muszę wybierać – grillować na zewnątrz czy chillować na kanapie. Sam w majówkę obejrzę ze swoimi dzieciakami na działce coś z TOP KIDS JR – mówi Marcin Malicki, CEO WP Pilot.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV oraz Samsung Smart TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w marcu 2021 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL