NewsPolecamWP Pilot

WP Pilot na urządzeniach Amazon Fire TV

WP Pilot jest dostępny w nowych międzynarodowych wersjach urządzeń Amazon – Fire TV Stick 4K Max oraz Firm TV Stick.

Aplikacja WP Pilot na Fire TV umożliwia użytkownikom korzystanie z ponad 120 kanałów i transmisji na żywo. To wszystko w ramach wygodnej i elastycznej subskrypcji – bez kabla, podpisywania umowy i długoterminowych zobowiązań.

– Kocham innowacje i uważam, że jako WP Pilot musimy być pierwsi wszędzie tam, gdzie jest aktywny nasz użytkownik. Dlatego bardzo się cieszę że usługa Fire TV jest już dostępna dla polskich widzów serwisów streamingowych i że WP Pilot jest od samego początku częścią tego projektu w Polsce – mówi Marcin Malicki, prezes WP Pilot.

Amazon oficjalnie w Polsce. Powstała międzynarodowa dystrybucja Amazon Fire TV

Międzynarodowa wersja Fire TV Stick od Amazon to urządzenie do przesyłania strumieniowego w rozdzielczości full HD. Umożliwia szybki dostęp do seriali telewizyjnych, filmów, aplikacji oraz platform z muzyką. Międzynarodowa wersja Fire TV Stick 4K Max to strumieniowy odtwarzacz multimedialny obsługujący streaming 4K Ultra HD. A także jakość Dolby Vision i Dolby Atmos. Do międzynarodowych wersji Fire TV Stick 4K Max oraz Fire TV Stick dołączony jest pilot Alexa Voice Remote. Przycisk pozwala na przeszukiwanie i uruchamianie zawartości przy użyciu sterowania głosowego w języku angielskim.

Międzynarodowe wersje urządzeń Fire TV Stick 4K Max i Fire TV Stick będą wyposażone w najnowszą usługę Fire TV. Oferuje ona spersonalizowany interfejs użytkownika (UI) w języku polskim. Posiada również uproszczony pasek menu głównego oraz możliwość przypięcia ulubionych aplikacji do paska szybkiego dostępu.

WP Pilot dostępny na wielu urządzeń. Oferuje dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych

WP Pilot dostępny jest obecnie na takich systemach i urządzeniach jak Android, iOS, Tizien, na LG Smart TV, Samsung tv, Android TV, Chromcast. Fire TV to najnowszy dodatek, dający klientom dostęp do ponad 120 kanałów TV. WP Pilot to nie tylko unikalna platforma TV w świecie wirtualnym z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych, ale to także miejsce dla prawdziwych kibiców sportowych. Tutaj spotykają się fani piłki nożnej, F1, żużla, futsalu czy sportów walki. W WP Pilot dostępne są również kanały sportowe grupy Eleven Sports.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!