NewsWP Pilot

Sześć nowych kanałów w WP Pilot. Jeszcze więcej seriali i dokumentów

W ofercie WP Pilot znalazły się kanały serialowe FOX i FOX Comedy oraz stacje dokumentalne National Geographic, NatGeo Wild i NatGeo People. Dla fanów rozrywki Music Box UA HD.

WP Pilot, platforma z tradycyjną telewizją w wersji online, której właścicielem jest Wirtualna Polska, włączyła do oferty pięć nowych kanałów z portfolio Fox Networks Group, wszystkie w jakości HD. To efekt współpracy WP Pilot i FOX Networks Group Poland. W ostatnim czasie na platformie oglądać można także kanał rozrywkowy Music Box UA HD – ukraiński kanał cieszący się popularnością na całym świecie.

Lubisz seriale? Stacje FOX i FOX Comedy są dla Ciebie! Zobacz nowe odcinki „The Walking Dead” oraz „Simsponowie” i „Współczesną rodzinę”

Nowe stacje w ofercie WP Pilot to dla widzów przede wszystkim możliwość obejrzenia najbardziej wyczekiwanych jesiennych premier seriali i programów dokumentalnych. FOX to kanał rozrywkowy z serialami produkowanymi przez największe amerykańskie wytwórnie z rodziny 21st Centrury Fox. Można je zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. Już 8 października premiera 9. sezonu kultowego „The Walking Dead” oraz – wyprodukowanego we współpracy z Marvelem serialu – „The Gifted: Naznaczeni”. FOX Comedy to tak znane i popularne produkcje jak „Simpsonowie”, „Współczesna rodzina” czy „Jak poznałem Waszą matkę?”.

Najlepsze filmy dokumentalne przyrodnicze i popularnonaukowe od National Geographic

National Geographic jest jednym z najważniejszych na świecie kanałów dokumentalnych. To jedyna telewizja tego typu, za którą stoi naukowa organizacja skupiająca się na odkryciach, badaniach i edukacji – Towarzystwo National Geographic. Październik na tym kanale jest dedykowany wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenie emitowane są takie produkcje jak „Katastrofa w przestworzach”, „Przyczyny katastrof lotniczych” czy „Piekło pod wodą: II wojna światowa”. Na kanale NatGeo Wild królują zwierzęta. W październiku rusza m.in. seria „Dzika Wielka Brytania”. NatGeo People z kolei to kanał lifestylowy, który swoją ofertę dedykuje kobietom. W październiku nowościami będą programy kulinarne (np. „Megakuchnie” czy „Kulinarne wyzwania”) oraz weterynaryjne („Weterynarz do zadań specjalnych” czy „Weterynarz z tropików”).

Nowe kanały w WP Pilot
Nowe kanały w WP Pilot

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. Pakiet podstawowy w ofercie cyklicznej kosztuje 14,90, rozszerzony 32,90. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranej oferty. 29 stacji jest dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.

Najpiękniejszy kanał muzyczny z aktualnymi hitami i z kultowymi teledyskami

Stacja Music Box UA HD choć nadaje w jakości high definition, to jest to niewątpliwie najlepsza jakość na rynku telewizyjnym (no może poza 4K w wybranych przypadkach). Na kanale nadawane są aktualne hity największych artystów z całego świata. Znaleźć tam można także kultowe teledyski, które zna każdy audiofil. W ofercie znaleźć można także ciekawe utwory ukraińskich wykonawców. Sama stacja nadawana jest w rodzimym języku, ale przez większość czasu emitowane są teledyski, głównie z anglojęzycznymi utworami.

Kanał Music Box UA HD jest dostępny bezpłatnie, ale w gorszej jakości. Jeśli chcecie poznać technologiczną jakość obrazu, warto wykupić pakiet Starter Plus od 4,90 zł.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: