NewsWP Pilot

Sześć nowych kanałów w WP Pilot. Jeszcze więcej seriali i dokumentów

W ofercie WP Pilot znalazły się kanały serialowe FOX i FOX Comedy oraz stacje dokumentalne National Geographic, NatGeo Wild i NatGeo People. Dla fanów rozrywki Music Box UA HD.

WP Pilot, platforma z tradycyjną telewizją w wersji online, której właścicielem jest Wirtualna Polska, włączyła do oferty pięć nowych kanałów z portfolio Fox Networks Group, wszystkie w jakości HD. To efekt współpracy WP Pilot i FOX Networks Group Poland. W ostatnim czasie na platformie oglądać można także kanał rozrywkowy Music Box UA HD – ukraiński kanał cieszący się popularnością na całym świecie.

Lubisz seriale? Stacje FOX i FOX Comedy są dla Ciebie! Zobacz nowe odcinki „The Walking Dead” oraz „Simsponowie” i „Współczesną rodzinę”

Nowe stacje w ofercie WP Pilot to dla widzów przede wszystkim możliwość obejrzenia najbardziej wyczekiwanych jesiennych premier seriali i programów dokumentalnych. FOX to kanał rozrywkowy z serialami produkowanymi przez największe amerykańskie wytwórnie z rodziny 21st Centrury Fox. Można je zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. Już 8 października premiera 9. sezonu kultowego „The Walking Dead” oraz – wyprodukowanego we współpracy z Marvelem serialu – „The Gifted: Naznaczeni”. FOX Comedy to tak znane i popularne produkcje jak „Simpsonowie”, „Współczesna rodzina” czy „Jak poznałem Waszą matkę?”.

Najlepsze filmy dokumentalne przyrodnicze i popularnonaukowe od National Geographic

National Geographic jest jednym z najważniejszych na świecie kanałów dokumentalnych. To jedyna telewizja tego typu, za którą stoi naukowa organizacja skupiająca się na odkryciach, badaniach i edukacji – Towarzystwo National Geographic. Październik na tym kanale jest dedykowany wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenie emitowane są takie produkcje jak „Katastrofa w przestworzach”, „Przyczyny katastrof lotniczych” czy „Piekło pod wodą: II wojna światowa”. Na kanale NatGeo Wild królują zwierzęta. W październiku rusza m.in. seria „Dzika Wielka Brytania”. NatGeo People z kolei to kanał lifestylowy, który swoją ofertę dedykuje kobietom. W październiku nowościami będą programy kulinarne (np. „Megakuchnie” czy „Kulinarne wyzwania”) oraz weterynaryjne („Weterynarz do zadań specjalnych” czy „Weterynarz z tropików”).

Nowe kanały w WP Pilot
Nowe kanały w WP Pilot

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. Pakiet podstawowy w ofercie cyklicznej kosztuje 14,90, rozszerzony 32,90. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranej oferty. 29 stacji jest dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.

Najpiękniejszy kanał muzyczny z aktualnymi hitami i z kultowymi teledyskami

Stacja Music Box UA HD choć nadaje w jakości high definition, to jest to niewątpliwie najlepsza jakość na rynku telewizyjnym (no może poza 4K w wybranych przypadkach). Na kanale nadawane są aktualne hity największych artystów z całego świata. Znaleźć tam można także kultowe teledyski, które zna każdy audiofil. W ofercie znaleźć można także ciekawe utwory ukraińskich wykonawców. Sama stacja nadawana jest w rodzimym języku, ale przez większość czasu emitowane są teledyski, głównie z anglojęzycznymi utworami.

Kanał Music Box UA HD jest dostępny bezpłatnie, ale w gorszej jakości. Jeśli chcecie poznać technologiczną jakość obrazu, warto wykupić pakiet Starter Plus od 4,90 zł.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!