NewsWP Pilot

Videostar przejdzie rebranding. Nowa odsłona i jeszcze więcej kanałów TV

Serwis oferujący dostęp do kanałów linearnych online przejdzie rebranding. Videostar będzie dostępny pod nową marką i zaoferuje znacznie więcej stacji TV.

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym właścicielu platformy Videostar. Grupa Wirtualna Polska stała się większościowym udziałowcem firmy odpowiedzialnej za serwis z kanałami lineranymi. Pod koniec lutego, w serwisie pojawiła się nowa paczka stacji telewizyjnych od ZPR Media.

Po przejęciu serwisu przez Wirtualną Polskę, projekt zyska nową markę, przejdzie rebrending wraz z nową odsłoną usługi. Dodatkowo, w serwisie pojawi się dwukrotnie więcej kanałów telewizyjnych w porównaniu do obecnej oferty.

Aktualnie w serwisie można oglądać ponad 80 kanałów, część z nich jest dostępnych za darmo (głównie stacje z telewizji naziemnej). Według informacji od przedstawicieli WP, serwis już teraz zyskał usprawnienia technologiczne. Niebawem zyska także zupełnie nową odsłonę i zaoferuje usługi pod nową marką.

Według nieoficjalnych zapowiedzi, w drugiej połowie czerwca powyższe zapowiedzi mają wejść w życie. Grupa WP zapowiada, że przejęli tę platformę, aby w nią zainwestować i zwiększyć jej przychody. Na chwilę obecną nie wiadomo jakie kanały telewizyjne pojawią się w ofercie. Można domyślać się, iż nowy Videostar zaproponuje przede wszystkim te kanały, które dostępne są obecnie w internetowej telewizji IPLA. Jeżeli WP zaoferuje swoim użytkownikom ponad 160 stacji telewizyjnych, to śmiało może zacząć konkurować z kablówkami i z platformami cyfrowymi.

Serwis oferuje oprócz darmowego dostępu do wybranych kanałów płatne pakiety. Na tę chwilę do wyboru mamy pakiet Rozszerzony z 83 kanałami (za 24,90 zł), pakiet Podstawowy z 57 kanałami (za 14,90 zł) oraz pakiet Starter plus z 34 stacjami TV (za 3,90 zł).

Komentarze:

  1. Jeśli chcą coś zmieniać i jeśli naprawdę chcą zostać na rynku i się rozwijać to powinni zaoferować funkcjonalność taką jak oferuje YouTube.tv … DVR Online bez ograniczeń , 6 kont na jednym koncie, nie przypisywanie do komputera czy coś takiego wolność i dostępność tak jak jest w netflixie … a by się jeszcze dowalić wszystkim to funkcja taka jak UPC Replay TV ( https://www.upc.pl/lp/replaytv/ ) jeśli takie sprawy spełnią a do tego będzie coraz więcej kanałów to jestem pierwszy w kolejce który u nich wykupi dostęp subskrypcyjny !!! i z automatu zrezygnuje z opłat za liniową tv.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL