NewsWP Pilot

Videostar przejdzie rebranding. Nowa odsłona i jeszcze więcej kanałów TV

Serwis oferujący dostęp do kanałów linearnych online przejdzie rebranding. Videostar będzie dostępny pod nową marką i zaoferuje znacznie więcej stacji TV.

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym właścicielu platformy Videostar. Grupa Wirtualna Polska stała się większościowym udziałowcem firmy odpowiedzialnej za serwis z kanałami lineranymi. Pod koniec lutego, w serwisie pojawiła się nowa paczka stacji telewizyjnych od ZPR Media.

Po przejęciu serwisu przez Wirtualną Polskę, projekt zyska nową markę, przejdzie rebrending wraz z nową odsłoną usługi. Dodatkowo, w serwisie pojawi się dwukrotnie więcej kanałów telewizyjnych w porównaniu do obecnej oferty.

Aktualnie w serwisie można oglądać ponad 80 kanałów, część z nich jest dostępnych za darmo (głównie stacje z telewizji naziemnej). Według informacji od przedstawicieli WP, serwis już teraz zyskał usprawnienia technologiczne. Niebawem zyska także zupełnie nową odsłonę i zaoferuje usługi pod nową marką.

Według nieoficjalnych zapowiedzi, w drugiej połowie czerwca powyższe zapowiedzi mają wejść w życie. Grupa WP zapowiada, że przejęli tę platformę, aby w nią zainwestować i zwiększyć jej przychody. Na chwilę obecną nie wiadomo jakie kanały telewizyjne pojawią się w ofercie. Można domyślać się, iż nowy Videostar zaproponuje przede wszystkim te kanały, które dostępne są obecnie w internetowej telewizji IPLA. Jeżeli WP zaoferuje swoim użytkownikom ponad 160 stacji telewizyjnych, to śmiało może zacząć konkurować z kablówkami i z platformami cyfrowymi.

Serwis oferuje oprócz darmowego dostępu do wybranych kanałów płatne pakiety. Na tę chwilę do wyboru mamy pakiet Rozszerzony z 83 kanałami (za 24,90 zł), pakiet Podstawowy z 57 kanałami (za 14,90 zł) oraz pakiet Starter plus z 34 stacjami TV (za 3,90 zł).

Tagi

Komentarze:

  1. Jeśli chcą coś zmieniać i jeśli naprawdę chcą zostać na rynku i się rozwijać to powinni zaoferować funkcjonalność taką jak oferuje YouTube.tv … DVR Online bez ograniczeń , 6 kont na jednym koncie, nie przypisywanie do komputera czy coś takiego wolność i dostępność tak jak jest w netflixie … a by się jeszcze dowalić wszystkim to funkcja taka jak UPC Replay TV ( https://www.upc.pl/lp/replaytv/ ) jeśli takie sprawy spełnią a do tego będzie coraz więcej kanałów to jestem pierwszy w kolejce który u nich wykupi dostęp subskrypcyjny !!! i z automatu zrezygnuje z opłat za liniową tv.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: