NewsSport VODWP VOD

Wirtualna Polska z treściami od kanałów Sportklub i Sportfight

Wirtualna Polska rozpoczęła współpracę z kanałami Sportklub i Sportflight. WP udostępni ekskluzywne treści wideo na swoich stronach.

Grupa Wirtualna Polska oraz kanały telewizyjne Sportklub i Fightklub zawarły umowę, dzięki której użytkownicy serwisów WP otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści wideo emitowanych na wyłączność w Sportklubie i Fightklubie.

Dodatkowo, serwisy internetowe obu kanałów telewizyjnych będą dostępne w ramach serwisów należących do WP. Oznacza to, że domeny Sportklub.pl i Fightlub.pl będą automatycznie przekierowywały użytkowników na partnerskie strony serwisu WP SportoweFakty, gdzie na pasjonatów sportu codziennie czekać będą świeże unikatowe treści oraz nowe materiały wideo.

Bardzo cieszymy się, że udało się nam nawiązać współpracę ze Sportklubem i Fightklubem w tak szerokim wymiarze. Dzięki temu poszerzyliśmy portfolio kontentu wideo dostępnego dla naszego użytkownika. Rozwijamy ideę WP SportoweFakty nie tylko jako najlepszego serwisu sportowego w Polsce, ale również jako platformy, z której mogą korzystać nasi partnerzy – ocenia Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Z kolei Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu cieszy się z możliwości ekspozycji treści wideo. Do tej pory materiały wideo były przeznaczone tylko do telewizji, a ich dystrybucja w internecie pozwoli na poszerzenie zasięgu. W serwisie WP SportoweFakty widzowie będą mogli śledzić skróty oraz zapowiedzi najciekawszych wydarzeń emitowanych antenach Sportklubu i Sportfightu.

Warto dodać, że oba kanały są dostępne w pakiecie SPORT w ramach usługi Videostar. W ostatnich miesiącach usługę z kanałami linearnymi przejęła właśnie Wirtualna Polska. Zgodnie z umową pomiędzy firmami, całkowity zakup serwisu Videostar.pl będzie rozłożony na trzy spłaty.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!