HBONewsSeriale VOD

„Wataha” powraca z trzecim sezon w HBO GO. Borys Szyc w obsadzie

Do obsady dołącza także rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko

Trwają zdjęcia do trzeciej serii polskiej produkcji HBO „Wataha”. Zdjęcia ponownie okraszone będą pięknymi widokami. W obsadzie zobaczymy Borysa Szyca.

Nadchodzący sezon „Watahy”, oryginalnej produkcji HBO Polska, reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Jak informuje polski oddział HBO, zdjęcia potrwają do czerwca.

„Wataha 3” już jesienią w HBO GO. Borys Szyc założy mundur Straży Granicznej

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika. Bohater będzie reprezentować dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu. Jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgenia Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii. Jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Bartek Kasprzykowski ponownie w serialu Wataha
Bartek Kasprzykowski ponownie w serialu Wataha

Na planie trzeciego sezonu Watahy pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremnko (Viktor, General Commander).

Dwa poprzednie sezony do zobaczenia w HBO GO. Czas nadrobić!

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

HBO GO planuje trzeci sezon serialu "Wataha"
HBO GO planuje trzeci sezon serialu „Wataha”
HBO GO planuje trzeci sezon serialu "Wataha"
Zdjęcia do trzeciej serii „Watahy” już trwają
Zdjęcia do trzeciego sezonu "Watahy" dla HBO GO
W HBO GO wkrótce zobaczymy trzeci sezon „Watahy”

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Osobą nadzorującą z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem liniowym jest Grzegorz Olkowski. Producentem nadzorującym ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!