Filmy VODNewsOutfilm

Wakacyjne premiery kina LGBT w Outfilm. Sierpień z klasykami

W sierpniu na platformie Outfilm pojawią się klasyki kina LGBT. Do zobaczenia „Taksówką do klozetu”, „Po wschodniej stronie muru” oraz dokument „Męska gra”.

Serwis Outfilm w sierpniu rozbudowuje swoją bibliotekę o filmy klasyczne z kina LGBT. Widzowie mogą zobaczyć także nowsze obrazy takie jak „Queerowy Izrael„. Dokument o niemieckiej drużynie rugby „Męska gra” czy brazylijski dramat „45 dni bez Ciebie„. Teraz dostęp do pełnej propozycji filmów i seriali odbywa się również za sprawą subskrypcji Outfilm+.

Nowe filmy LGBT do zobaczenia w sierpniu w serwisie Outfilm

Początek sierpnia przyniósł nam trzy filmy dokumentalne warte uwagi widzów Outfilm. Jeden z nich zatytułowany „Męska gra” opowiada o pierwszej gejowskiej drużynie rugby w Niemczech. Obraz wykracza poza spektakularne widowisko i stereotypy. Kolejną propozycją jest „Queerowy Izrael” – dokument brytyjsko-izraelski z paradą w Tel Awiwie w tle. Trzeci film dokumentalny to międzynarodowy projekt „Mr Gay Syria„. Przejmujący dokument o ludziach walczących o swoją godność w homofobicznym i tytułowym mieście.

Wśród najnowszych premier sympatycy LGBT zobaczyć mogą mieszankę gatunku dramatu, thrillera i akcji pt. „Selekcja naturalna. Jest to niecodzienny serial, który ma za zadanie wciągnąć widza w świat pełen intrygi i świata społeczności LGBT. Użytkownicy Outfilm będą mogli cieszyć się brazylijskimi obrazami dzięki tytułowi „45 dni bez Ciebie„. Główny bohater po rozstaniu z chłopakiem planuje odwiedzić swoich znajomych. Troje przyjaciół mieszka obecnie w różnych zakątkach świata. Warty obejrzenia jest także długo wyczekiwany film „Wszystko może się zdarzyć„.

Klasyki kina LGBT wylądują w bibliotece Outfilm. Co do zobaczenia?

Fani klasycznych filmów w sierpniu będą mogli obejrzeć niezapomniane obrazy przedstawiające życie gejów i lesbijek. Mowa przede wszystkim o „Taksówce do klozetu” (Niemcy, 1980), który zadebiutuje w serwisie Outfilm już 17 sierpnia br. Tytuł w swoim czasie wywołał ogromne zamieszanie wokół prezentacji aktów w sposób bezpośredni.

Zapowiedziana jest także produkcja „Po wschodniej stronie muru” (Niemcy, 1985). Film zadebiutuje w bibliotece Outfilm już pod koniec sierpnia, tj. 31.08.2019.  Niezwykła historia w podzielonym państwie, jakim były niegdyś Niemcy. Opowiada o dwóch mężczyznach, którzy ze względu na miłość zrobią wszystko, by finalnie być ze sobą. Jedyny problem przed szczęściem jest taki, że panowie mieszkają w zachodniej i wschodniej części Berlina, kiedyś działającego niezależnie od siebie.

Premiera klasyku LGBT "Po wschodniej stronie muru" już w sierpniu w serwisie Outfilm
Premiera klasyku LGBT „Po wschodniej stronie muru” już w sierpniu w serwisie Outfilm

Wszystkie filmy i seriale teraz w usłudze subskrypcyjnej Outfilm+

Fani kina LGBT mogą uzyskać dostęp do produkcji Outfilm na dwa sposoby. Jeden z nich jest znany widzom platformy, czyli pojedynczy dostęp na 24 godzin. Teraz widzowie mogą cieszyć się z szerszego dostępu do treści, opłacając subskrypcję w wysokości 29 zł. W ramach pakietu, do dyspozycji jest pełna biblioteka z filmami i serialami, w ramach której co tydzień pojawiają się nowe treści.

Platforma Outfilm czasowo udostępnia także wybrane tytuły zupełnie za darmo. Warto odwiedzać serwis regularnie by trafić na promocję. Outfilm dostępny jest pod TYM adresem, z kolei subskrypcję można aktywować wchodząc na dedykowaną podstronę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!