Filmy VODKino ŚwiatNews

Grudniowe premiery VOD od Kino Świat: „Volta” i „Maria Skłodowska-Curie”

„Redystrybutorzy” (1.12)

Pracowniczka firmy zaopatrującej wojsko zostaje oskarżona o wyciek tajnych informacji. Uciekając przed tropiącymi ją byłymi żołnierzami, znajduje schronienie u brata, należącego do podziemnej grupy hakerskiej. Teraz musi dokonać wyboru między dawnym życiem w luksusie, a tajemniczymi Redystrybutorami.

Zwiastun:

„Między prawdą a kłamstwem” (1.12)

Początkujący aktor z RPA – Max, przylatuje do Sydney w Australii na przesłuchanie, które może odmienić jego karierę. Po lądowaniu z przerażeniem odkrywa, że jego dziewczyna Sallie zaginęła, a cała sprawa wydaje się być dziwna od samego początku. Sfrustrowany brakiem postępów w pracy policji, z pomocą przyjaciela Richarda wyrusza na poszukiwanie ukochanej. Ekstremalne przeszkody, które napotkają, wywrą na nich potężne fizyczne i psychiczne piętno.

Zwiastun:

Pozostałe premiery VOD:

 • Serce Afryki (15.12) – Czarujący i pięknie sfilmowany musical z Nigerii, opowiadający poruszającą historię o miłości i tradycji.
 • Justin Timberlake – Ikona popu (15.12) – Film dokumentalny o wszechstronnym artyście i niekwestionowanej ikonie popkultury – Justinie Timberlake’u.
 • Zemsta zza grobu (19.12) – Krwawy horror o grupie nastolatków, która nieświadomie przywołuje z zaświatów zamordowanego mężczyznę.
 • Królowa castingów (1.12) – Czarująca brytyjska komedia romantyczna opowiadająca o początkującej aktorce, pragnącej przebić się do pierwszej ligi londyńskiego świata filmu.
 • Intryga (29.12) – Pełen suspensu thriller, którego osią jest zaskakująca i nieprzewidywalna gra, trzymająca widzów w napięciu do samego końca.
 • Tapioka (19.12) – Zabawna opowieść o odkupieniu win i ludzkiej godności, rozgrywająca się na ulicach Chicago.
 • Vernie (22.12) – Niezwykła historia o przyjaźni, miłości i radzeniu sobie ze śmiertelna chorobą.
 • Ptactwo powietrzne (1.12) – Poruszająca komedia romantyczna o poszukiwaniu własnej tożsamości, narodzinach niespodziewanego uczucia i… sympatycznej papudze, która potrafi nie tylko mówić, ale i czyni prawdziwe cuda.
 • Grobowa cisza (1.12) – Mroczna historia, która jeży włos i nadaje nowe znaczenie milczeniu w kinie grozy.
 • Człowiek z Shaolin (29.12) – Dynamiczne kino akcji o mnichu z Shaolin, który zaczyna nowe życie w Nowym Jorku.
 • Mistrz Kunf-Fu (29.12) – Naszpikowane emocjonującymi przygodami i humorem chińskie kino akcji ze znakomicie zainscenizowanymi scenami walki.
 • Kung-Fu Klan (29.12) – Epicki chiński film akcji o starciu pradawnych klanów kung-fu.Przejdź do kolejnej części artykułu -> 1   2   3   4   5

Poprzednia strona 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!