NewsWP Pilot

Wystartował WP Pilot – dawny serwis Videostar z kanałami telewizyjnymi

Wirtualna Polska odświeżyła platformę Videostar pod nową identyfikacją WP Pilot. Jeszcze więcej kanałów telewizyjnych zupełnie za darmo.

W połowie maja informowaliśmy o planach Wirtualnej Polski po przejęciu serwisu Videostar. Według zapowiedzi firmy WP, nowa platforma będzie dostępna pod inną nazwą i zyska jeszcze więcej kanałów telewizyjnych – tych także darmowych.

Strona jest dostępna pod starszym adresem, ale przekierowuje na nową domenę.

W wersji bezpłatnej serwis WP Pilot oferuje dostęp do 31 stacji TV, z kolei w opcji płatnej tych kanałów jest ponad 80. Aplikacja jest bezpłatna i dzięki niej można oglądaćtelewizję na smartfonie – gdziekolwiek jest użytkownik. W przypadku liczby podłączonych urządzeń do jednego konta istnieje ograniczenie: jedno konto na destkopie i w mobile’u.

Videostar zmienia się w WP Pilot
Videostar zmienia się w WP Pilot. Dostępna jest aplikacja mobilna.

– Zmiana brandu była tylko kwestią czasu. Silna marka Wirtualnej Polski, którą rozpoznaje blisko 80% procent Polaków, w nazwie WP Pilot jest dla naszego serwisu nowym otwarciem. Jesteśmy internetową telewizją kablową na każdą kieszeń – dosłownie, bo jesteśmy dostępni jest na każdym urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet, a także na komputerze czy smart TV – mówi Jerzy Dąbrówka, VP Communication Product.

Kanały telewizyjne dostępne w WP Pilot:

 • Film: Paramount Channel HD, Filmbox, Filmbox Arthouse, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Extra HD, Filmbox Family.
 • Sport: Fightklub, Fightbox, Fightbox HD, Motowizja, Sportklub.
 • Ogólnotematyczne: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV Puls, Telewizja WP, TV 4.
 • Serial: Comedy Central, Comedy Central Family, AXN, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Sundance Channel, BBC HD.
 • Dzieci: Nickelodeon, Nick Jr., Nickelodeon HD, CBeebies, Top Kids, Duck TV, Da Vinci Learning.
 • Dokument: Fokus TV, Nowa TV, BBC Earth, BBC Brit, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Travel Channel, Adventure TV, English Club, DobuBox.
 • Muzyka: VH1, Polo TV, Eska TV Extra, HipHop TV, 4fun.tv, 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv, Power TV, VOX Music TV, Eska TV, VH1 Classic, MTV Live HD, Nuta TV, Brava HD, Djazz.tv HD, MTV Polska HD.
 • Rozrywka: BBC Lifestyle, Fasion TV, Love TV, Food Network, Wellbeing.
 • Publicystyka: TV Republika HD, TVP Warszawa.
 • Inne: France 24, France 24 English, Echo24, ETV, EzoTV, Twoja.tv, TVR, TV Trwam, Opoka TV, TVS.

Komentarze:

  1. Użytkownicy, którzy nie mają wykupionych pakietów oglądają darmowe kanały telewizyjne w dużo niższej jakości. Dodatkowo, w przypadku zbyt dużego zainteresowania kanałem, WP ma prawo do wyłączenia kanały z darmowej opcji.

 1. Eh moje oczekiwanie na rebranderigu serwisu videostar stały wysoko liczyłem, że zrobią coś ala https://tv.youtube.com/welcome/ tylko, że w Polskim wydaniu przez Wirtualną Polskę a otrzymaliśmy g. po prostu stream liniowy i nic po za tym… masakra nic nie warte… zrobili by furorę gdyby posiadałi funkcje które wszyscy teraz dodają ale w internecie przebili by wszystkich i zawojowali by rynek ale to co dali to jest nawet gorsze od tego co ma weeb.tv … kiepsko.

  1. YouTube jest silną marką z globalnym zasięgiem I dużym zapleczem finansowym. Polska rzeczywistość jest nieco inna.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!