NewsWP Pilot

Wystartował WP Pilot – dawny serwis Videostar z kanałami telewizyjnymi

Wirtualna Polska odświeżyła platformę Videostar pod nową identyfikacją WP Pilot. Jeszcze więcej kanałów telewizyjnych zupełnie za darmo.

W połowie maja informowaliśmy o planach Wirtualnej Polski po przejęciu serwisu Videostar. Według zapowiedzi firmy WP, nowa platforma będzie dostępna pod inną nazwą i zyska jeszcze więcej kanałów telewizyjnych – tych także darmowych.

Strona jest dostępna pod starszym adresem, ale przekierowuje na nową domenę.

W wersji bezpłatnej serwis WP Pilot oferuje dostęp do 31 stacji TV, z kolei w opcji płatnej tych kanałów jest ponad 80. Aplikacja jest bezpłatna i dzięki niej można oglądaćtelewizję na smartfonie – gdziekolwiek jest użytkownik. W przypadku liczby podłączonych urządzeń do jednego konta istnieje ograniczenie: jedno konto na destkopie i w mobile’u.

Videostar zmienia się w WP Pilot
Videostar zmienia się w WP Pilot. Dostępna jest aplikacja mobilna.

– Zmiana brandu była tylko kwestią czasu. Silna marka Wirtualnej Polski, którą rozpoznaje blisko 80% procent Polaków, w nazwie WP Pilot jest dla naszego serwisu nowym otwarciem. Jesteśmy internetową telewizją kablową na każdą kieszeń – dosłownie, bo jesteśmy dostępni jest na każdym urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet, a także na komputerze czy smart TV – mówi Jerzy Dąbrówka, VP Communication Product.

Kanały telewizyjne dostępne w WP Pilot:

 • Film: Paramount Channel HD, Filmbox, Filmbox Arthouse, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Extra HD, Filmbox Family.
 • Sport: Fightklub, Fightbox, Fightbox HD, Motowizja, Sportklub.
 • Ogólnotematyczne: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV Puls, Telewizja WP, TV 4.
 • Serial: Comedy Central, Comedy Central Family, AXN, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Sundance Channel, BBC HD.
 • Dzieci: Nickelodeon, Nick Jr., Nickelodeon HD, CBeebies, Top Kids, Duck TV, Da Vinci Learning.
 • Dokument: Fokus TV, Nowa TV, BBC Earth, BBC Brit, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Travel Channel, Adventure TV, English Club, DobuBox.
 • Muzyka: VH1, Polo TV, Eska TV Extra, HipHop TV, 4fun.tv, 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv, Power TV, VOX Music TV, Eska TV, VH1 Classic, MTV Live HD, Nuta TV, Brava HD, Djazz.tv HD, MTV Polska HD.
 • Rozrywka: BBC Lifestyle, Fasion TV, Love TV, Food Network, Wellbeing.
 • Publicystyka: TV Republika HD, TVP Warszawa.
 • Inne: France 24, France 24 English, Echo24, ETV, EzoTV, Twoja.tv, TVR, TV Trwam, Opoka TV, TVS.
Tagi

Komentarze:

  1. Użytkownicy, którzy nie mają wykupionych pakietów oglądają darmowe kanały telewizyjne w dużo niższej jakości. Dodatkowo, w przypadku zbyt dużego zainteresowania kanałem, WP ma prawo do wyłączenia kanały z darmowej opcji.

 1. Eh moje oczekiwanie na rebranderigu serwisu videostar stały wysoko liczyłem, że zrobią coś ala https://tv.youtube.com/welcome/ tylko, że w Polskim wydaniu przez Wirtualną Polskę a otrzymaliśmy g. po prostu stream liniowy i nic po za tym… masakra nic nie warte… zrobili by furorę gdyby posiadałi funkcje które wszyscy teraz dodają ale w internecie przebili by wszystkich i zawojowali by rynek ale to co dali to jest nawet gorsze od tego co ma weeb.tv … kiepsko.

  1. YouTube jest silną marką z globalnym zasięgiem I dużym zapleczem finansowym. Polska rzeczywistość jest nieco inna.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: