NewsParamount PlaySeriale VOD

„Ucho Prezesa” w serwisie Paramount Play. Jest nowy mini odcinek

Wszystkie sezony serialu „Ucho Prezesa” będą dostępne w Comedy Central oraz w serwisie Paramount Play. Co pokazano w nowym materiale?

Już 16 września rozpocznie się ponowna emisja „Ucha Prezesa”. Archiwalne przygody Prezesa widzowie zobaczą wyłącznie w telewizji Comedy Central. Wszystkie odcinki trafią też do platformy Paramount Play. Pod koniec sierpnia, twórcy serialu udostępnili na swoim kanale w YouTube trzyminutowy materiał.

Wszystkie odcinki serialu „Ucho Prezesa” już 16 września w Paramount Play

Twórcy produkcji odkupili pozostałe prawa od Showmaxa, który na początku roku zakończył swoją działalność w Polsce. Z końcem lipca wygasły również prawa do emisji serialu „Ucho Prezesa” w telewizji WP. Widzowie będą mogli ponownie zobaczyć sezony 1-4 w telewizji linearnej Comedy Central. Viacom International Media Networks zdecydował się także o wrzuceniu wszystkich serii do swojej platformy Paramount Play.

Stacja zdecyduje się na wyemitowanie poprzednich serii.”Ucha Prezesa” od poniedziałku do piątku, o godz. 21:00.

Ucho Prezesa – Tajemnicza przedwyborcza

Najnowszy materiał został opublikowany pod koniec sierpnia i do tej pory wygenerował już prawie 330 tys. razy. Kanał członków Kabaretu Moralnego Niepokoju posiada 444 tys. subskrybentów. Po publikacji mini odcinka, w komentarzach śledzimy prośby o wrzucanie całych odcinków ponownie do serwisu YouTube. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy najnowsza seria w ogóle będzie dostępna na platformie Google’a. Mechanizm dotychczasowego publikowania odcinków był następujący: premierowo odcinki pojawiały się w Showmax. Archiwalne epizody wrzucano na oficjalny kanał na YouTube. Wszystkie dotychczasowe przygody Prezesa były pokazywane również w telewizji WP.

Nowe odcinki serialu „Ucho Prezesa” jesienią. Gdzie będą dostępne?

Powyższy materiał jest zapowiedzią nowych odcinków, które zostaną wyemitowane jeszcze jesienią tego roku. Najprawdopodobniej najnowszy sezon będzie również dostępny dla widzów Comedy Central i użytkowników Paramount Play.

Serwis Paramount Play jest obecnie dostępny dla użytkowników IPLI, abonentów Play Now oraz Orange TV.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!