HBONewsSeriale VOD

Twórca „Lost” stawia na nową jakość serialu. „Watchmen” w HBO GO

Nowy serial „Watchmen” z Damonem Lindelofem na pokładzie. Produkcja HBO GO zadebiutuje jesienią, prezentujemy zapowiedź.

Nowy serial „Watchmen” realizowany jest na zlecenie HBO GO. Produkcja powstaje według scenariusza Damona Lindelofa. We współpracy z Reginą King, Jeremym Ironsem i Donem Johnsonem. Nietypowy projekt o superbohaterach zadebiutuje jesienią w HBO i HBO GO.

„Watchmen” ma zmienić jakość seriali telewizyjnych

Nowy projekt Damona Lindelofa to historia osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa. Serial ma przywoływać atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej. Tworząc jednocześnie nową jakość.

W obsadzie serialu Watchmen znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing i James Wolk.

Pierwszy teaser serialu dla HBO GO już dostępny

Serial „Watchmen” produkowany jest dla HBO przez White Rabbit we współpracy z Warner Bros. Television na bazie postaci z komiksów DC. Producentem i scenarzystą serialu jest Damon Lindelof, producentami i jednocześnie reżyserami są Nicole Kassell i Stephen Williams, za produkcję odpowiedzialni są również Tom Spezialy i Joseph Iberti.

Premiera produkcji została zaplanowana na jesień tego roku, na dokładną datę musimy jeszcze poczekać.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!