NewsTVP VOD

TVP VOD zalicza wpadkę przy pierwszej płatnej transmisji

Telewizja Publiczna po raz pierwszy zakodowała dostęp do transmisji na platformie VOD. Użytkownicy mimo opłacenia dostępu nie mogą oglądać relacji na żywo.

Na platformie TVP VOD po raz pierwszy wprowadzono opłatę za dostęp do transmisji na żywo. Powodem tej decyzji była obawa przed przeciążeniem serwerów. Właśnie trwa mecz Legii Warszawy, stołeczna drużyna walczy o udział w Lidze Europejskiej.

Wprowadzona opłata za dostęp wynosi nieco ponad 1 zł. To symboliczna kwota za dostęp do takiego wydarzenia sportowego. Pomimo płatnej bariery, zainteresowanie transmisją jest ogromne.

Aby móc oglądać zmagania piłkarzy ze stadionu na Łazienkowskiej, użytkownicy muszą wysłać SMS, aby otrzymać specjalny kod umożliwiający dostęp do transmisji. Według doniesień niedoszłych widzów, po wysłaniu SMS’ów kod nie przychodzi.

Na oficjalnym fanpage’u TVP Sport wylewa się fala hejtu niezadowolonych kibiców. Liczba negatywnych komentarzy wciąż rośnie. Przedstawiciele bronią się przed wpadką i poinformowali:

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne działanie systemów telekomunikacyjnych.”

Poniżej przedstawiamy wybrane komentarze:

Tagi

Jeden komentarz

  1. to jesli nie tvp ponosi konsekwencje, to kto odpowiada za to ze nie obejrzalem meczu jak zaplacilem za kod?!

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: