HBONewsSeriale VOD

Trzeci sezon serialu Stacja Berlin w HBO GO od 3 grudnia

Jeszcze przed emisją telewizyjną, na platformie HBO GO zadebiutuje trzeci sezon produkcji „Stacja Berlin”. Czego dowiemy się w nowych odcinkach?

Stacja Berlin – serial o tajnym agencie Danielu Millerze, który odbywa misję w niemieckiej rezydenturze CIA powraca z trzecim sezonem. Pomysłodawcą i współscenarzystą produkcji jest popularny pisarz Olen Steinhauer. Premiera trzeciego sezonu odbędzie się już 3 grudnia w HBO GO. Z kolei emisja w HBO3 zaplanowana została od 16 grudnia.

Nowy sezon przedstawia dalsze losy Daniela Millera (Richard Armitage). Mowa oczywiście o agencie, który przyjechał do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie z tajną misją.

Stacja Berlin z trzecim sezonem w serwisie HBO GO
Stacja Berlin z trzecim sezonem w serwisie HBO GO

O czym będzie opowiadał trzeci sezon serialu „Stacja Berlin”?

Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się na przestrzeni 11 dni na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym czasie kierująca berlińską rezydenturą Valerie Edwards (Michelle Forbes) prowadzi swój zespół przez sprawę. Dotyczy ona relacji na wysokim szczeblu między Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi. A także ich sojusznikami z Paktu Północnoatlantyckiego. Czy Kreml jest zamieszany w pełną nieczystych zagrań rozgrywkę, która może narazić na szwank i tak już dość kruchy światowy porządek?

Richard Armitage powraca w głównej roli. Kogo jeszcze zobaczymy?

W rolach głównych w serialu ponownie wystąpili: Richard Armitage (Hobbit: Niezwykła podróż) jako Daniel Miller, nominowany do Oscara Richard Jenkins (Spotkanie) jako Steven Frost, Rhys Ifans (Niesamowity Spider-Man) jako Hector DeJean, Leland Orser (Siedem) jako Robert Kirsch, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Ashley Judd (De-Lovely) jako BB Yates oraz Keke Palmer jako April Lewis. W nowym sezonie do obsady dołączył Ismael Cruz Córdova jako Rafael Torres, nieprzewidywalny agent CIA. Do ekipy powrócił też James Cromwell, który ponownie pojawi się na ekranie w gościnnym występie w roli Gilberta Dorna – byłego legendarnego agenta CIA.

Pomysłodawcą i współscenarzystą Stacji Berlin jest popularny pisarz Olen Steinhauer, pełniący także rolę producenta wykonawczego. Pozostałymi producentami są zdobywca Nagrody Akademii Eric Roth (House of Cards), Steve Golin, Kerry Kohansky-Roberts, Keith Redmon i Luke Rivett reprezentujący Anonymous Content. Showrunnerem jest Jason Horwitch (Rubicon, House of Cards). Serial został wyprodukowany przez spółki Paramount Television oraz Anonymous Content.

Premiera trzeciego sezonu już 3 grudnia na platformie HBO GO

Premiera trzeciego sezonu serialu Stacja Berlin (Berlin Station) odbędzie się w HBO GO już w poniedziałek, 3 grudnia. Na antenie HBO3 produkcja będzie emitowana od 16 grudnia co niedzielę o godz. 22.00, a powtórki w poniedziałki o godz. 20.00.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!