Cyfrowy Polsat GOIPLANewsPolecamyPolsat Box GO
Popularne

To koniec usługi IPLA i Cyfrowy Polsat GO! Powitajcie nowy serwis Polsat Box GO

Wraz z rebrandingiem marek Grupy Polsat Plus przyszedł czas na platformy IPLA i Cyfrowy Polsat GO. Obie marki znikają z rynku. Czas powitać nowy serwis Polsat Box GO!

Grupa Polsat Plus od jakiegoś czasu przechodzi ogromne zmiany. Wspomniane zmiany nie ominęły również serwisów IPLA oraz Cyfrowy Polsat GO. Obie marki niebawem wygasną na naszym rynku, a w zamian otrzymamy nowy serwis Polsat Box GO.

Polsat Box Go – serwis i aplikacja online, który zastąpi Iplę i CP GO

Polsat Box Go będzie serwisem online, do którego dostęp będą mieli wszyscy obecni i nowi użytkownicy Polsat Box, a także klienci nieposiadający usług Grupy.

Abonenci Polsat Box będą mieli bezpłatny dostęp do treści w Polsat Box Go w ramach posiadanej oferty i pakietów telewizyjnych. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP GO będą je mieli nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Nowa usługa to odpowiedź na zmianę Cyfrowego Polsatu w Polsat Box

Marka Cyfrowy Polsat również zostanie zastąpiona przez nową markę Polsat Box. W ramach nowej platformy, powstaje także Polsat Box GO. Towarzyszyć będzie temu szeroko zapowiedziana kampania marketingowa pod hasłem „Wybierz swoje wszystko i Ty rządzisz”.

W nowej platformie Polsat Box GO będą dostępne kanały telewizyjne m.in. aktualnie dostępnych w pakiecie IPLA TV. Biblioteka będzie bogatsza nie tylko o treści Telewizji Polsat (bez reklam), ale także o treści dystrybutorów zewnętrznych. Oznacza to, że zobaczymy zapewne filmy i seriale m.in. od HBO czy Kino Polska – tak jak jest obecnie w IPLI.

Na razie Grupa Polsat Plus nie podała informacji, kiedy zadebiutuje nowy serwis. Wiemy jednak, że wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL