Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Canal+Netflix

To jest konkret! Canal+ online i Netflix w jednym pakiecie

Canal+ na dedykowanej stronie zakupowej oferuje dostęp nie tylko do swojej biblioteki, ale także do platformy Netflix.

Dzięki wspólnej ofercie CANAL+ online i Netflix, będzie można w prosty i wygodny sposób korzystać z dostępu do dwóch serwisów. Dedykowane pakiet oferowany jest w bardzo atrakcyjnej ofercie, płacąc za nie w jednym miejscu. To pierwsza w Polsce współpraca wprowadzająca na rynek ofertę Netflix połączoną z ofertą innego serwisu streamingowego.

Dzięki tej ofercie subskrybenci CANAL+ online, w ramach jednej opłaty, będą mieli dostęp do najlepszych seriali i filmów CANAL+, sportu na żywo, publicystyki oraz oczywiście do Netflix. W ofercie znajdują się zarówno seriale takie jak dwa sezony „Rojsta” i pierwszy sezon „Sexify” na Netflix, jak i również „Król”, „Klangor”, dwa sezony „Kruka” na CANAL+ online oraz wybitne filmy – m.in. „Boże Ciało”, „Sala samobójców. Hejter”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Długo wyczekiwany kanał Canal+ 4K Ultra HD w Canal+ online z pakietem Netflix

Ofertę CANAL+ i Netflix będzie można zasubskrybować w Polsce w ramach jednego pakietu, w którym znajdzie się m.in., dostęp do Netflix i wszystkich jego produkcji, dostęp do międzynarodowych i polskich hitów prosto z kina, dostępnych dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+, wszystkich produkcji oryginalnych CANAL+ (seriali, filmów, dokumentów, programów lifestyle’owych) oraz sportu na żywo (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League (liga angielska), LaLiga Santander (liga hiszpańska), Ligue 1 Uber Eats (liga francuska), turnieje tenisowe WTA (mecze m.in. Igi Świątek) i NBA), a także 10. kanałów z rodziny CANAL+, w tym do kanału CANAL+ 4K Ultra HD.

Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu oraz 65 zł w kolejnych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!