HBONewsSeriale VOD

The Undoing – Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym miniserialu HBO GO

Nicole Kidman oraz Hugh Grant znaleźli się w obsadzie nowego miniserialu produkcji HBO GO pt. „The Undoing”,Na podstawie książki You Should Have Known autorstwa Jean Hanff Korelitz.

Nicole Kidman powraca do HBO GO w nowym serialu „The Undoing”. Do tej pory, subskrybenci mogli oglądać aktorkę m.in. w produkcji „Wielkie kłamstewka”. Z kolei Hugh Grant znany jest widzom z miniserialu „Skandal w angielskim stylu”, który również jest dostępny na platformie VoD.. Twórcą nowejj produkcji jest David E. Kelley (Wielkie kłamstewka).

„The Undoing” to paleta emocji, którą otrzyma widz podczas seansu

Grace Sachs (Nicole Kidman) żyje tak, jak zawsze chciała. Jest odnoszącą sukcesy terapeutką, ma oddanego męża (Hugh Grant), a jej syn uczęszcza do elitarnej prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Nieoczekiwanie jej świat wywraca się do góry nogami, a ona sama musi uporać się z gwałtowną śmiercią w swoim otoczeniu i zaginięciem męża, który nie był tym, za kogo go uważała. Sytuacji nie pomaga fakt, że sprawa ma charakter publiczny. Przerażona i pozostawiona samej sobie Grace zdaje sobie sprawę z tego, że sprzeniewierzyła się radom, które sama dawała innym. Teraz z myślą o sobie i dziecku musi zbudować cały swój świat na nowo.

Miniserial dla HBO GO. Za produkcję odpowiadają współtwórcy „Wielkich kłamstewek”

Scenarzystą, showrunnerem i producentem miniserialu HBO The Undoing jest David E. Kelley, który stworzył wcześniej m.in. serial HBO Wielkie kłamstewka czy popularną produkcję Ally McBeal. Obok niego funkcje producentów pełnią Nicole Kidman, Per Saari z ramienia Blossom Films, Bruna Papandrea poprzez Made Up Stories oraz Susanne Bier, która jest także reżyserem tego projektu.

Miniserial powstanie na podstawie książki You Should Have Known autorstwa Jean Hanff Korelitz, wydanej w Polsce pod tytułem Nie chciałaś wiedzieć.

Wśród potwierdzonej obsady serialu The Undoing znaleźli się:

  • Nicole Kidman (serial HBO Wielkie kłamstewka). Aktorka wcieli się w rolę Grace Sachs – kochającej żony, oddanej matki i odnoszącej sukcesy terapeutki. Jej życie rozpada się na kawałki, gdy odkrywa przeszłość swojego męża;
  • Hugh Grant (miniserial Skandal w angielskim stylu),.Wystąpi na ekranie jako Jonathan Sachs, uznany onkolog dziecięcy, oddany mąż i ojciec. Jego przeszłość zostaje poddana wnikliwej analizie, kiedy mężczyzna nagle rozpływa się w powietrzu. Sytuacja ta prowadzi do serii zaskakujących odkryć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!