NetflixNewsSeriale VOD

„The Umbrella Academy” i „Safe” nowymi serialami dla platformy Netflix

Jak zapowiada Netflix, w przyszłym roku pojawią nowe tytuły: ekranizacja komiksu o superbohaterach i produkcja z Michaelem C. Hallem w roli głównej.

Amerykański serwis w stale rozwija własne studia produkcyjne, aby zainwestować we własne seriale. Netflix w przyszłym roku planuje premierę kilkudziesięciu tytułów, w tym m.in ekranizacja powieści Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin”.

W mediach pojawiły się pierwsze informacje o „The Umbrella Acadamy” na podstawie komiksu Gerarda Waya o siedmiu, młodych superbohaterach. Ruszyły przymiarki również do serialu „Safe”, w roli głównej wystąpi znany z takich produkcji jak „Sześć stóp pod ziemią” czy „Dexter” Michael C. Hall.

„The Umbrella Acadamy” kolejnym serialem o superbohaterach

Netflix kocha superbohaterów, co widać po materiałach dostępnych w bibliotece owej platformy. We współpracy z Marvelem, dla internetowego serwisu powstało kilka produkcji: „Daredevil”, „Jessica Jones”, „Luke Cage”, „Iron Fist”. W planach są kolejne seriale, mowa m.in o „The Punisher” i „The Defenders”.

W przyszłym roku powstanie kolejna seria o istotach z nadprzyrodzonymi mocami. „The Umbrella Academy” to opowieść o siedmiu superbohaterach zaadaptowanych przez kosmitę zamieszkującego Ziemię. Kiedy przybrany ojciec umiera, młodzi wychowankowie będą zmuszeni kontynuować dzieło swojego opiekuna. Superbohaterowie staną przed trudnym zadaniem… będą musieli ocalić naszą planetę.

Jak informują zagraniczne media, twórcy z Hollywood przymierzali się do ekranizacji filmowej, ale ostatecznie zdecydowano stworzyć serial. Netflix zamówił 10 odcinków pierwszego sezonu, które powstaną we współpracy z producentem wykonawczym i showrunnerem – Stevem Blackmanem (pracował m.in przy „Fargo”). Scenarzystą pierwszego epizodu został Jeremy Slater.

„Safe” opowie o tajemniczych morderstwach

Produkcja „Safe” realizowana jest na podstawie prozy Harlana Cobena. W serialu śledzimy losy wdowca i ojca dwóch córek. Kiedy jedna z jego pociech wymyka się na imprezę, nic już nie będzie takie jak dotychczas. Podczas młodzieżowej zabawy dochodzi do morderstwa i zaginięcia – a w konsekwencji zaczynają wychodzić na jaw tajemnice. Producentem wykonawczym będzie sam Coben. Za scenariusz odpowiada Danny Brocklehurst. Netflix zamówił osiem odcinków, a w roli głównej wystąpi Michael C. Hall.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL