Cineman VODFilmy VODNews

„Teraz albo nigdy”premierowo w kwietniu na Cineman (pełny repertuar)

Jennifer Lopez zawita do Cineman z najnowszą komedią „Teraz albo nigdy”. Wśród kwietniowych premier zobaczymy także Jerzego Stuhra w filmie „I odpuść nam nasze długi”.

Internetowe kino Cineman w kwietniu zaprasza na gorące nazwiska. Wśród premier miesiąca będzie można zobaczyć: przebojową komedię z Jennifer Lopez „Teraz albo nigdy„. Nie zabraknie mocnych wrażeń z thrillerem „Przynęta„. W rolach głównych wystąpili Matthew McConaugheyem i Anne Hathaway. Na platformie pojawi się również polska produkcja „I odpuść nam nasze długi„.

Teraz albo nigdy – PREMIERA 05.04.

Teraz albo nigdy to pełna zaskakujących i komicznych sytuacji historia kobiety, która pomimo niezaprzeczalnej inteligencji i dużego zaangażowania w pracę nie może awansować, gdyż brakuje jej odpowiedniego wykształcenia. Jednak pewnego dnia marzenie dziewczyny się spełnia. Po zaskakującej rozmowie kwalifikacyjnej Maya dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. A to wszystko dlatego, że ktoś życzliwy zmodyfikował jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość. W roli May występuje Jennifer Lopez, a partnerują jej laureatka Primetime Emmy Leah Remini oraz Vanessa Hudgens. Film wyreżyserował Peter Segal (Dorwać Smarta, Legendy Ringu).

Przynęta – PREMIERA 26.04.

Historię o tym, jak toksyczna może być dawna miłość, opowiada thriller Przynęta. Baker Dill po rozwodzie osiadł na prowincji i żyje z organizacji rejsów kutrem dla amatorów wędkarstwa. Jego spokój zakłóca niespodziewane pojawienie się Karen, jego pięknej byłej żony, która chce aby pomógł jej pozbyć się obecnego partnera. Dawne uczucie powraca i mężczyzna powoli daje się wciągnąć w intrygę byłej żony. W rolach głównych oscarowy duet: Matthew McConaughey i Anne Hathaway. Reżyserem filmu i autorem scenariusza jest nominowany do Oscara za scenariusz do filmu Niewidoczni Steven Knight.

I odpuść nam nasze długi – PREMIERA 26.04.

Dramat I odpuść nam nasze długi to historia dłużnika, który zostaje windykatorem. Guido mieszka w Rzymie i pracuje jako magazynier. Wieczorami wypija parę drinków w barze, lub spędza czas w towarzystwie swojego sąsiada, emerytowanego profesora. Niestety Guido jest zadłużony po uszy. Kiedy zostaje pobity przez zbira wysłanego przez wierzycieli postanawia pracować dla ludzi u których jest zadłużony. W rolę Guida wciela się Claudio Santamaria. Obok niego, w roli profesora, pojawia się Jerzy Stuhr, a rolę mentora Guida i doświadczonego windykatora gra Marco Giallini. Reżyserem filmu jest Antonio Morabito.

Heavy Trip – PREMIERA 04.04.

W małej wiosce na północy Finlandii kilku młodych ludzi stworzyło metalowy zespół Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję – teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką „Delta”.

Bez śladu – PREMIERA 12.04.

Samotna łódź zbliża się do położonej 20 mil od szkockiego wybrzeża maleńkiej, nie większej od boiska piłkarskiego wysepki. Niebawem ma nastąpić rutynowa zamiana trzech latarników, którzy przez 6 tygodni bez przerwy obsługiwali latarnię morską. Kiedy łódź cumuje przybyłych zmienników nie wita żaden z kończących służbę latarników. Lampy latarni wyczyszczone i napełnione świeca niezmąconym blaskiem, na stole czeka kolacja, a obok leży przewrócone krzesło. Tylko ludzi nie ma. Thomas, James i Donald, doświadczeni i niezawodni dotąd latarnicy zniknęli.

Porto – PREMIERA 12.04.

Jake i Mati mieszkają portugalskim Porto. On, samotnik pochodzący ze Stanów Zjednoczonych; ona, studentka z Francji, związana ze swoim profesorem. Pewnego dnia spotykają się na stanowisku archeologicznym, potem na dworcu kolejowym, a na koniec w kawiarni i to właśnie tam Jake zbiera się na odwagę, by po raz pierwszy porozmawiać z Mati. Para rozpoczyna z pozoru beztroski romans.

Pod wiatr – PREMIERA 19.04.

Vedran Garibćic, prowadzi spokojne, poukładane życie w Szwecji. Pewnego dnia dowiaduje się, że zidentyfikowano szczątki jego rodziców w Sarajewie. Musi wyruszyć w trudną, emocjonalną podróż do przeszłości. Przylatuje z zamiarem załatwienia formalności i jak najszybszego powrotu do domu. Jednak w międzyczasie okazuje się, że powrót do ojczyzny budzi w nim mieszane uczucia i każe wrócić do miejsc, o których dawno już zapomniał.

Replikanci – PREMIERA 19.04.

Will Foster jest cenionym neurobiologiem, prowadzącym badania nad możliwością transferu ludzkiego umysłu. Gdy jego żona i syn giną w wypadku samochodowym, pogrążony w rozpaczy naukowiec postanawia wykorzystać swoją wiedzę, by przywrócić im życie. Będzie musiał naruszyć nieprzekraczalne dotąd bariery naukowe i moralne oraz stawić czoła rządowej agencji sprzeciwiającej się klonowaniu ludzi. Jednak dla mężczyzny pragnienie przywrócenie do życia najdroższych mu ludzi jest ważniejsze niż własne bezpieczeństwo i wszelkie zakazy razem wzięte.

Wszystkie nadchodzące premiery Cineman można na bieżąco sprawdzać pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!