HBONewsSeriale VOD

Cieszyliśmy się z dostępności „Teorii Wielkiego Podrywu”, a tymczasem…

HBO GO opublikował już cztery sezony serialu „Teorii Wielkiego Podrywu”. Dla wielu fanów to była ogromna radość. Do czasu, kiedy dowiedzieliśmy się, że nadchodzi ostatni sezon.

Informacja o dostępności kultowego już serialu „Teorii Wielkiego Podrywu” na platformie HBO GO ucieszyła ogromną szerzę fanów. Do tej pory, widzowie musieli oglądać telewizyjną komedię na antenie Comedy Central. W Polsce na próżno było szukać legalnego sposobu, aby obejrzeć serial w internecie. Na pomoc przyszła platforma HBO GO, która co miesiąc publikuje po dwa sezony. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że opowieść o nerdach powoli dobiega końca.

12 sezon „Wielkiej Teorii Podrywu” będzie ostatnim. Koniec serialu

Produkcję ogląda miliony widzów na całym świecie, jest to niewątpliwie jeden z lepszych seriali komediowych (zaraz po Przyjaciołach). Aktualnie doczekaliśmy się 11 sezonów, gdzie głównie mogliśmy oglądać w telewizji. Od dwóch miesięcy, HBO GO publikuje po dwa sezony, to oznacza, że możemy w internecie obejrzeć już 4 serie. Jak informuje HBO, w kolejnych miesiącach pojawią się nowe odcinki.

Nie wiadomo jednak,. czy sezon 12 będzie dostępny tak szybko w bibliotece HBO GO. Wiadomo zaś, że będzie to ostatni sezon. Jest to szokująca informacja, tym bardziej, że produkcja cieszy się niesłabnącą oglądalnością. Choć oficjalnie nie mówi się o konkretnych powodach, to w mediach pojawiły się przecieki dot. podjęcia takiej decyzji.

Dlaczego serial z niegasnącą oglądalnością zakończy się po ostatniej serii?

Okazuje się bowiem, że odtwórca Sheldona Coopera – Jim Parsons, jest gotowy na nowe doświadczenie i role. Jego długoletnia praca nad tą kreacją może go zaszufladkować. To na pewno, przez kilka lat raczej nie zaangażuje się w żaden projekt. To nic trudnego dla niego, czy pozostałych aktorów. W ostatnim sezonie, artyści zarabiali 1 mln dol. za odcinek, a do tego otrzymywali 1% zysków produkcji. Dzięki temu, Jim będzie mógł chwilę przeczekać na nowe propozycje.

Nieoficjalnie mówi się, że produkcja zdecydowała się zakończyć projekt, bo bez Sheldona serial nie będzie już na takim samym poziomie.

Spin-off „Young Sheldon” także na HBO GO

Na platformie HBO znaleźć można tegoroczny spin-off „Young Sheldon”, który opowiada o tytułowym bohaterze, kiedy jeszcze był młody i mieszkał z rodzicami i z rodzeństwem. Debiutująca produkcja również przypadła do gustu, choć została zrealizowana zupełnie w inny sposób. W serialu poznajemy babcię Sheldona, bez której tytuł ten nie miałby tak dobrych opinii. Swoją rolę dobrze zagrała również aktorka wcielająca się w siostrę Sheldona. Obie kobiety po prostu rządzą! Choć raz, tytułowy bohater nie jest jedynym, który ciągnie projekt do przodu…

„Young Sheldon” dostał zamówienie na drugą serię i wierzymy, że pojawi się w bibliotece HBO GO. Produkcja ta jest takim małym prezentem na otarcie łez, po tym jak zostanie wyemitowany ostatni odcinek „Wielkiej Teorii Podrywu”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!