IPLANewsSport VOD

Tenis Premium w internetowej telewizji IPLA. Specjalny pakiet w systemie PPV

IPLA przygotowała dla swoich użytkowników prestiżowy pakiet Tenis Premium z całym cyklem rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema.

Do rozgrywek Wielkiego Szlema zalicza się takie wydarzenia jak French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018. Dwa kanały premium, uruchamiane na czas turniejów, przez 24 godziny na dobę poświęcone będą wyłącznie rozgrywkom tenisowym. Za dostęp do wszystkich czterech turniejów użytkownicy IPLI zapłacą jednorazowo 40 zł.

Z myślą o kibicach tenisa utworzony został prestiżowy produkt Tenis Premium oparty na dwóch nowych kanałach – Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 – w całości poświęconych zbliżającemu się sezonowi rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Setki meczów, światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego, około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo oraz niezapomniane występy Polaków, a wszystko to dostępne 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD.

Dodatkową atrakcją będą powtórki najciekawszych i najbardziej emocjonujących rozgrywek, które będzie można oglądać przez tydzień po zakończeniu każdego z turniejów. Na kanale Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 widzowie obejrzą wszystkie cztery, wzbudzające niezwykłe emocje wydarzenia:

  • French Open (Roland Garros) 2017 – od 28 maja do 11 czerwca br. (powtórki do 18 czerwca br.),
  • Wimbledon 2017 – od 3 do 16 lipca br. (powtórki do 23 lipca br.),
  • US Open 2017 – od 28 sierpnia do 10 września br. (powtórki do 17 września br.),
  • Australian Open 2018 – od 15 do 28 stycznia 2018 r. (powtórki do 4 lutego 2018 r.).

Wyjątkowe tenisowe kanały premium w IPLI

Dostęp do pakietu Tenis Premium i nowych kanałów mogą wykupić także internauci, w telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele) oraz urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Pakiet IPLA TENIS PREMIUM będzie dostępny tylko dla użytkowników na terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

W IPLI oprócz rozgrywek tenisowych do zobaczenia także starcie m.in Mameda Khalidova i Mariusza Pudziana w najnowszej gali KSW 39: Colloseum.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL