Filmy VODNetflixNews

Tego lata Netflix stawia na miłość. Co w ofercie?

Netflix przygotowuje swoich widzów do romantycznych i niesamowitych wakacji z udziałem filmów o tematyce miłosnej.

Tego lata Netflix serwuje niezapomnianą dawkę emocji, dzięki nowym filmom oryginalnym przedstawiającym różne oblicza miłości. Czas przygotować się na romantyczne i gorące wakacje. W świecie, w którym wybieramy swoją drugą połówkę przesuwając palcem w prawo, celebryckich rozstań i waśni rodzinnych łatwo jest odczuć brak miłości. Ale jest takie miejsce, gdzie nerd spotyka swoją drugą połówkę, znajomi wybierają miłość ponad pracę i gdzie siła sióstr rządzi…

Netflix poleca podążać za swoim sercem

Trudno będzie wybrać, który z poniższych tytułów pokocha widz od razu, ale z pewnością wszystkie sprawią, że subskrybent poczuje falę miłości.

Gdzie podziały się wszystkie wspaniałe historie miłosne? Z pewnością w serwisie Netflix. Tego lata można znaleźć tam nowe filmy, które sprawią, że miłość będzie unosiła się w powietrzu.

Zwiastun

Nadchodzące gorące premiery

Miłość w serwisie Netflix. Premiery
Miłość w serwisie Netflix. Premiery

Alex Strangelove | Już dostępny

To historia Alexa Truelove’a, poukładanego ucznia szkoły średniej, który u swego boku ma wspaniałą dziewczynę Claire, zaś przed sobą – świetlaną przyszłość. Ma również plan: osiągnąć kamień milowy wieku nastoletniego, czyli przestać być prawiczkiem. Wszystko się komplikuje, gdy spotyka Elliota – przystojnego i ujmującego geja mieszkającego na drugim końcu miasta, który nieświadomie wysyła Alexa w burzliwą podróż po jego seksualnej tożsamości. Ich spotkanie staje się początkiem zabawnego i wzruszającego odkrywania niuansów miłości, seksu i przyjaźni we współczesnych wyzwolonych, ale pokręconych czasach…

Ali się żeni | Już dostępny

Jedno białe kłamstewko wymknęło mu się spod kontroli. Przez nie ten neurotyczny, naiwny i muzycznie uzdolniony najstarszy syn muzułmańskiego duchownego będzie musiał zawrzeć aranżowany związek małżeński. Tyle tylko, że jest zakochany do szaleństwa w urodzonej w Australii Libance. Historia oparta na faktach.

Kłopotliwe uczucia | Już dostępny

Mroczna komedia romantyczna, w której śledzimy losy dystyngowanego młodego wykładowcy i jego pięknej żony, podczas gdy ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Wszystko zaczyna się, gdy znany starszy pisarz o hedonistycznym usposobieniu postanawia zamieszkać z parą w ich mieszczącym się w Johannesburgu domu.

Ibiza | Już dostępny

Harper wyjeżdża w podróż służbową do Barcelony i zabiera ze sobą dwie najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny zapominają o pracy i lecą na Ibizę, gdzie Harper, wbrew zdrowemu rozsądkowi, daje się zauroczyć atrakcyjnemu DJ-owi.

Swatamy swoich szefów | Już dostępny

Harper i Charlie to dwoje przepracowanych i marnie opłacanych asystentów. Młodość przecieka im przez palce, gdy wypruwają sobie żyły dla szefów, którzy traktują ich jak popychadła i wyzyskują 24 godziny na dobę. Pracownicy odkrywają, że mieliby więcej czasu dla siebie, gdyby ich przełożeni nie byli singlami. Obmyślają plan, którego celem jest wciągnąć zwierzchników w ustawiany romans.

The Kissing Booth | Już dostępny

Elle Evans to śliczna nastolatka, która rozkwitła później niż jej koleżanki, a do tego jeszcze się nie całowała. Kiedy postanawia zorganizować budkę z całusami na szkolnym festynie, nie podejrzewa nawet, że pocałuje kogoś, w kim potajemnie się podkochuje. Wybrankiem jest Noah Flynn – bardzo, ale to bardzo niegrzeczny chłopiec. Zaiskrzyło, jednak pojawił się pewien problem: Noah jest bratem jej najlepszego przyjaciela, Lee, i – zgodnie z kodeksem łączącej ich przyjaźni – bezdyskusyjnie poza zasięgiem Elle. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna odkrywa, że musi dokonać ostatecznego wyboru: postąpić zgodnie z zasadami albo pójść za głosem serca.

Jaki ojciec, taka córka | premiera 3 sierpnia

Młoda, zafiksowana na punkcie pracy managerka zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo to wyrusza w poślubny rejs po Karaibach, wraz z osobą, której towarzystwa najmniej by się spodziewała: jej wyobcowanym ojcem przejawiającym równie silną skłonność do pracoholizmu. Na początku podróży są dla siebie obcymi ludźmi, ale po szeregu przezabawnych przygód, kilku drinkach z palemką i dłuższym czasie spędzonym na rozmyślaniach, wracają do domu na nowo doceniwszy wartość życia i rodziny.

Guernsey | premiera 10 sierpnia

Pisarka buduje zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey. Historia toczy się tuż po II wojnie światowej.

Do wszystkich chłopców, których kochałam | premiera 17 sierpnia

Co by było, gdyby osoby, w których się podkochiwałaś, dowiedziały się o tym… wszystkie na raz? Życie miłosne Lary Jean Song zmienia się z istniejącego tylko w świecie wyobraźni w będące poza wszelką kontrolą w chwili, gdy listy miłosne pisane do wszystkich chłopców, których kiedykolwiek kochała – w sumie było ich pięciu – w tajemniczy sposób zostają dostarczone do adresatów.

Sierra Burgess jest przegrywem | premiera 7 września

Współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię Cyrano de Bergeraca na nowo, tym razem w realiach szkoły średniej. Opowieść skupia się na osobie Sierry – inteligentnej nastolatki, która jednak nie mieści się w wąskiej definicji ślicznotki z liceum. Ze względu na pomyłkę co do tożsamości niespodziewanie owocującą romansem, Sierra musi połączyć siły z popularną dziewczyną (Kristine Froseth), aby zdobyć serce ukochanego.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: