Filmy VODNetflixNews

Tego lata Netflix stawia na miłość. Co w ofercie?

Netflix przygotowuje swoich widzów do romantycznych i niesamowitych wakacji z udziałem filmów o tematyce miłosnej.

Tego lata Netflix serwuje niezapomnianą dawkę emocji, dzięki nowym filmom oryginalnym przedstawiającym różne oblicza miłości. Czas przygotować się na romantyczne i gorące wakacje. W świecie, w którym wybieramy swoją drugą połówkę przesuwając palcem w prawo, celebryckich rozstań i waśni rodzinnych łatwo jest odczuć brak miłości. Ale jest takie miejsce, gdzie nerd spotyka swoją drugą połówkę, znajomi wybierają miłość ponad pracę i gdzie siła sióstr rządzi…

Netflix poleca podążać za swoim sercem

Trudno będzie wybrać, który z poniższych tytułów pokocha widz od razu, ale z pewnością wszystkie sprawią, że subskrybent poczuje falę miłości.

Gdzie podziały się wszystkie wspaniałe historie miłosne? Z pewnością w serwisie Netflix. Tego lata można znaleźć tam nowe filmy, które sprawią, że miłość będzie unosiła się w powietrzu.

Zwiastun

Nadchodzące gorące premiery

Miłość w serwisie Netflix. Premiery
Miłość w serwisie Netflix. Premiery

Alex Strangelove | Już dostępny

To historia Alexa Truelove’a, poukładanego ucznia szkoły średniej, który u swego boku ma wspaniałą dziewczynę Claire, zaś przed sobą – świetlaną przyszłość. Ma również plan: osiągnąć kamień milowy wieku nastoletniego, czyli przestać być prawiczkiem. Wszystko się komplikuje, gdy spotyka Elliota – przystojnego i ujmującego geja mieszkającego na drugim końcu miasta, który nieświadomie wysyła Alexa w burzliwą podróż po jego seksualnej tożsamości. Ich spotkanie staje się początkiem zabawnego i wzruszającego odkrywania niuansów miłości, seksu i przyjaźni we współczesnych wyzwolonych, ale pokręconych czasach…

Ali się żeni | Już dostępny

Jedno białe kłamstewko wymknęło mu się spod kontroli. Przez nie ten neurotyczny, naiwny i muzycznie uzdolniony najstarszy syn muzułmańskiego duchownego będzie musiał zawrzeć aranżowany związek małżeński. Tyle tylko, że jest zakochany do szaleństwa w urodzonej w Australii Libance. Historia oparta na faktach.

Kłopotliwe uczucia | Już dostępny

Mroczna komedia romantyczna, w której śledzimy losy dystyngowanego młodego wykładowcy i jego pięknej żony, podczas gdy ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Wszystko zaczyna się, gdy znany starszy pisarz o hedonistycznym usposobieniu postanawia zamieszkać z parą w ich mieszczącym się w Johannesburgu domu.

Ibiza | Już dostępny

Harper wyjeżdża w podróż służbową do Barcelony i zabiera ze sobą dwie najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny zapominają o pracy i lecą na Ibizę, gdzie Harper, wbrew zdrowemu rozsądkowi, daje się zauroczyć atrakcyjnemu DJ-owi.

Swatamy swoich szefów | Już dostępny

Harper i Charlie to dwoje przepracowanych i marnie opłacanych asystentów. Młodość przecieka im przez palce, gdy wypruwają sobie żyły dla szefów, którzy traktują ich jak popychadła i wyzyskują 24 godziny na dobę. Pracownicy odkrywają, że mieliby więcej czasu dla siebie, gdyby ich przełożeni nie byli singlami. Obmyślają plan, którego celem jest wciągnąć zwierzchników w ustawiany romans.

The Kissing Booth | Już dostępny

Elle Evans to śliczna nastolatka, która rozkwitła później niż jej koleżanki, a do tego jeszcze się nie całowała. Kiedy postanawia zorganizować budkę z całusami na szkolnym festynie, nie podejrzewa nawet, że pocałuje kogoś, w kim potajemnie się podkochuje. Wybrankiem jest Noah Flynn – bardzo, ale to bardzo niegrzeczny chłopiec. Zaiskrzyło, jednak pojawił się pewien problem: Noah jest bratem jej najlepszego przyjaciela, Lee, i – zgodnie z kodeksem łączącej ich przyjaźni – bezdyskusyjnie poza zasięgiem Elle. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna odkrywa, że musi dokonać ostatecznego wyboru: postąpić zgodnie z zasadami albo pójść za głosem serca.

Jaki ojciec, taka córka | premiera 3 sierpnia

Młoda, zafiksowana na punkcie pracy managerka zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo to wyrusza w poślubny rejs po Karaibach, wraz z osobą, której towarzystwa najmniej by się spodziewała: jej wyobcowanym ojcem przejawiającym równie silną skłonność do pracoholizmu. Na początku podróży są dla siebie obcymi ludźmi, ale po szeregu przezabawnych przygód, kilku drinkach z palemką i dłuższym czasie spędzonym na rozmyślaniach, wracają do domu na nowo doceniwszy wartość życia i rodziny.

Guernsey | premiera 10 sierpnia

Pisarka buduje zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey. Historia toczy się tuż po II wojnie światowej.

Do wszystkich chłopców, których kochałam | premiera 17 sierpnia

Co by było, gdyby osoby, w których się podkochiwałaś, dowiedziały się o tym… wszystkie na raz? Życie miłosne Lary Jean Song zmienia się z istniejącego tylko w świecie wyobraźni w będące poza wszelką kontrolą w chwili, gdy listy miłosne pisane do wszystkich chłopców, których kiedykolwiek kochała – w sumie było ich pięciu – w tajemniczy sposób zostają dostarczone do adresatów.

Sierra Burgess jest przegrywem | premiera 7 września

Współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię Cyrano de Bergeraca na nowo, tym razem w realiach szkoły średniej. Opowieść skupia się na osobie Sierry – inteligentnej nastolatki, która jednak nie mieści się w wąskiej definicji ślicznotki z liceum. Ze względu na pomyłkę co do tożsamości niespodziewanie owocującą romansem, Sierra musi połączyć siły z popularną dziewczyną (Kristine Froseth), aby zdobyć serce ukochanego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!