HBONewsSeriale VOD

Świeże podejście do małżeństwa w serialu „Status związku” w HBO GO

W bibliotece HBO GO pojawił się serial pokazujący zupełnie inny obraz tradycyjnego małżeństwa. W produkcji „Status związku” zobaczymy Rosamunda Pike i Chrisa O’Dowda.

„Status związku” to uczciwe i pełne humoru podejście do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W rolę małżeństwa, które próbuje ratować to, co zostało z ich związku wcieli się Rosamund Pike oraz Chris O’Dowd. Produkcja od dzisiaj jest już dostępna w HBO GO.

„Status związku” debiutuje w HBO GO z 10-minutowymi odcinkami

To składający się z 10-minutowych odcinków serial o małżeństwie, które próbuje poradzić sobie z kryzysem związku. Louise i Tom spotykają się w pubie tuż przed swoją cotygodniową sesją terapii małżeńskiej. Z każdym odcinkiem dowiadujemy się więcej, jak wyglądało ich życie, co ich połączyło i co sprawiło, że ich drogi zaczęły się rozchodzić…

Historię autorstwa Nicka Hornby’ego (Była sobie dziewczyna) wyreżyserował dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii reżyser Stephen Frears (Królowa, serial Skandal w angielskim stylu). W głównych rolach występują nominowana do Oscara Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna) oraz Chris O’Dowd (Druhny). Serial prezentowany był na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance.

Zobacz zwiastun serialu „Status związku”

Serial „Status związku” (State of the Union) został dodany 7 maja do platformy HBO GO. Pierwotnie opublikowano dwa odcinki, a każdego dnia można było zobaczyć kolejne dwa epizody. Oznacza to, że w bibliotece HBO GO są już dostępne wszystkie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!