HBO MaxNewsSeriale VOD

„Sukcesja” nowym serialem HBO GO o władzy, polityce i mediach

Już w czerwcu zadebiutuje nowy serial HBO GO „Sukcesja”. Produkcja dosadnie pokaże świat władcy, polityki oraz wpływy mediów i wielkich pieniędzy. Mamy zwiastun!

Nowy serial HBO Sukcesja to rodzinna saga o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię dysfunkcyjnej amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Premiera w HBO oraz HBO GO już 4 czerwca.

Zwiastun serialu Sukcesja (Succession)

Roy Logan (Brian Cox) – nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią (Hiam Abbass), u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy (Kieran Culkin), młodszy brat Kandalla, który nie pracuje już Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan “Shiv” Roy (Sarah Snook), jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy (Alan Ruck), najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

W tej dziesięcioodcinkowej produkcji występują Brian Cox (The Ring), Jeremy Strong (Big Short, Sędzia), Kieran Culkin (Ucieczka od życia), Alan Ruck (serial Egzorcysta), Matthew Macfadyen (Duma i uprzedzenie), a także Hiam Abbass, Sarah Snook, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman oraz Rob Yang.

Pierwszy odcinek w HBO GO już 4 czerwca – dzień po amerykańskiej premierzeSerial produkcji HBO Sukcesja (Succession) będzie miał swoją premierę 4 czerwca, dzień po amerykańskiej premierze, w HBO oraz HBO GO. Odcinek będzie dostęony w HBO GO od rana, emisja na antenie HBO odbędzie się o godz. 21.10, a powtórki o godz. 22.00 w HBO3. Premiery nowych odcinków w HBO i HBO GO będą się odbywały co tydzień w poniedziałki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL