NewsPlayerSeriale VOD

Specjalne odcinki serialu „Diagnoza” już w serwisie Player.pl

Niewyemitowane w telewizji TVN odcinki „Diagnozy” zostały opublikowane na platformie Player. Czy Artman i Anna będą razem?

Specjalnie dla wiernych fanów, w dniu wczorajszym Player opublikował dodatkowe dwa odcinki zakończonej już czwartej serii „Diagnozy”. W specjalnych materiałach dowiemy się ostatecznie, czy Artman i Anna będą razem.

To nie koniec losów Anny i Artmana w serialu „Diagnoza” Dodatkowe odcinki już dostępne w Player.pl

Dodatkowe epizody rozwijają wątki z ostatniego odcinka czwartego sezonu i przedstawiają dalsze losy głównych bohaterów. Wierni fani mogą być zadowoleni, gdyż poznają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Tym samym będą mogli zobaczyć ponownie Maję Ostaszewską w roli Anny Leśniewskiej. Jak zakończy się historia pani doktor z Rybnika? Czy los złączy ją z byłym mężem na stałe? Czy Anna i Artman znów będą razem?

W ostatnim odcinku czwartego sezonu byliśmy świadkami ślubu Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki). Tuż po ostatnim wspólnym tańcu Anny i Jana Artmana (Adam Woronowicz), mężczyzna zostaje aresztowany. Akcja odcinków specjalnych rozpoczyna się więc od pobytu Artmana w areszcie tymczasowym. Za nieumyślne spowodowanie śmierci Makusza, nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku grozi mu do 12 lat więzienia.

Co jeszcze zobaczymy w specjalnych odcinkach „Diagnozy”?

W wieloosobowej celi Artman musi walczyć o przetrwanie – recydywiści prowokują bijatykę, która kończy się tragicznie… Jan ma okazję wykorzystać medyczne umiejętności i zdobyć szacunek wśród współosadzonych. Wciąż jednak dopadają go problemy spoza więzienia. Sam już nie może sobie z nimi poradzić. Potrzebuje pomocy Anny.

Policja w domu Jana znajduje pasek ze śladami krwi Bogny. Leśniewska jest przerażona, gdy adwokat Artmana mówi o podejrzeniach w sprawie morderstwa doktor Mróz. Były mąż próbuje udowodnić, że to nieprawda. Wcześniej kobieta musi bronić Artmana także przed Martą, która w jej opinii ocenia mężczyznę zbyt surowo. Teraz sama musi podjąć decyzję, czy warto mu zaufać. Artman wpada na trop, prowadzący do ministra Słowińskiego. Udaje mu się zdobyć telefon i skontaktować z Leśniewską, która od razu podejmuje działanie. Anna musi pomóc udowodnić, że chociaż w tym przypadku Artman jest niewinny! Byli małżonkowie spotkają się dopiero na sali sądowej… Czy czeka tam na nich szczęśliwe zakończenie? Tego widzowie dowiedzą się w serwisie player.pl.

Dwa dodatkowe odcinki „Diagnozy” za darmo w serwisie Player.pl

Serial „Diagnoza” ma rzeszę wiernych fanów – osoby, które przez te cztery sezony naprawdę zżyły się z historią opowiadaną na ekranie. Specjalnie dla nich player.pl przygotował dwa wyjątkowe odcinki, dostępne w formule bez opłat, co pozwoli widzom jeszcze bardziej zagłębić się w losy swoich ulubionych bohaterów. Już po raz kolejny – zarówno w przypadku Diagnozy, jak i innych produkcji – tworzymy treści tylko na player.pl. Dzięki rozwiązaniom internetowym, po zakończeniu emisji telewizyjnej, widzowie dalej mogą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami. – Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Oba odcinki specjalne dostępne są pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!