NewsPlayerSeriale VOD

Specjalne odcinki serialu „Diagnoza” już w serwisie Player.pl

Niewyemitowane w telewizji TVN odcinki „Diagnozy” zostały opublikowane na platformie Player. Czy Artman i Anna będą razem?

Specjalnie dla wiernych fanów, w dniu wczorajszym Player opublikował dodatkowe dwa odcinki zakończonej już czwartej serii „Diagnozy”. W specjalnych materiałach dowiemy się ostatecznie, czy Artman i Anna będą razem.

To nie koniec losów Anny i Artmana w serialu „Diagnoza” Dodatkowe odcinki już dostępne w Player.pl

Dodatkowe epizody rozwijają wątki z ostatniego odcinka czwartego sezonu i przedstawiają dalsze losy głównych bohaterów. Wierni fani mogą być zadowoleni, gdyż poznają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Tym samym będą mogli zobaczyć ponownie Maję Ostaszewską w roli Anny Leśniewskiej. Jak zakończy się historia pani doktor z Rybnika? Czy los złączy ją z byłym mężem na stałe? Czy Anna i Artman znów będą razem?

W ostatnim odcinku czwartego sezonu byliśmy świadkami ślubu Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki). Tuż po ostatnim wspólnym tańcu Anny i Jana Artmana (Adam Woronowicz), mężczyzna zostaje aresztowany. Akcja odcinków specjalnych rozpoczyna się więc od pobytu Artmana w areszcie tymczasowym. Za nieumyślne spowodowanie śmierci Makusza, nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku grozi mu do 12 lat więzienia.

Co jeszcze zobaczymy w specjalnych odcinkach „Diagnozy”?

W wieloosobowej celi Artman musi walczyć o przetrwanie – recydywiści prowokują bijatykę, która kończy się tragicznie… Jan ma okazję wykorzystać medyczne umiejętności i zdobyć szacunek wśród współosadzonych. Wciąż jednak dopadają go problemy spoza więzienia. Sam już nie może sobie z nimi poradzić. Potrzebuje pomocy Anny.

Policja w domu Jana znajduje pasek ze śladami krwi Bogny. Leśniewska jest przerażona, gdy adwokat Artmana mówi o podejrzeniach w sprawie morderstwa doktor Mróz. Były mąż próbuje udowodnić, że to nieprawda. Wcześniej kobieta musi bronić Artmana także przed Martą, która w jej opinii ocenia mężczyznę zbyt surowo. Teraz sama musi podjąć decyzję, czy warto mu zaufać. Artman wpada na trop, prowadzący do ministra Słowińskiego. Udaje mu się zdobyć telefon i skontaktować z Leśniewską, która od razu podejmuje działanie. Anna musi pomóc udowodnić, że chociaż w tym przypadku Artman jest niewinny! Byli małżonkowie spotkają się dopiero na sali sądowej… Czy czeka tam na nich szczęśliwe zakończenie? Tego widzowie dowiedzą się w serwisie player.pl.

Dwa dodatkowe odcinki „Diagnozy” za darmo w serwisie Player.pl

Serial „Diagnoza” ma rzeszę wiernych fanów – osoby, które przez te cztery sezony naprawdę zżyły się z historią opowiadaną na ekranie. Specjalnie dla nich player.pl przygotował dwa wyjątkowe odcinki, dostępne w formule bez opłat, co pozwoli widzom jeszcze bardziej zagłębić się w losy swoich ulubionych bohaterów. Już po raz kolejny – zarówno w przypadku Diagnozy, jak i innych produkcji – tworzymy treści tylko na player.pl. Dzięki rozwiązaniom internetowym, po zakończeniu emisji telewizyjnej, widzowie dalej mogą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami. – Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Oba odcinki specjalne dostępne są pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: