Filmy VODNewsVoD

Nominowany do Oscara film „Fantastyczna kobieta” na VoD.pl

Serwis VoD.pl w marcu zaproponuje film nominowany do Oscara „Fantastyczna kobieta” oraz „Ptaki śpiewają w Kigali” i wstrząsający dramat „Dzieciństwo wodza”.

„Ptaki śpiewają w Kigali” – 01.03.2018

1 marca premierę w serwisie VoD.pl będzie miał nagrodzony na 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni film Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze „Ptaki śpiewają w Kigali”. To historia polskiej ornitolog Anny (Jowita Budnik) prowadzącej badania w Rwandzie. Kobieta jest świadkiem masowego ludobójstwa spowodowanego walkami pomiędzy plemionami Hutu i Tutsi. Z rąk oprawców udaje jej się uratować przed śmiercią młodą dziewczynę – Claudine, którą zabiera ze sobą do Polski. Po latach od tragicznych wydarzeń kobiety postanawiają powrócić do serca Afryki, gdzie zaczęła się ich wielka przyjaźń.

„Dzieciństwo wodza” – 01.03.2018

Tego samego dnia do listy premier VoD.pl dołączy także niesamowity obraz z doborową obsadą w tle -„Dzieciństwo wodza”. Historia przedstawiona w filmie ukazuje proces narodzin wielkiego dyktatora, który zaniedbywany przez swoich rodziców w dzieciństwie wymyślał coraz bardziej radykalne formy buntu. W filmie wystąpili Robert Pattinson, Bérénice Bejo, Liam Cunningham oraz Stacy Martin.

„Fantastyczna kobieta” – 02.03.2018

Od 2 marca będzie można oglądać nominowaną do tegorocznych Oscarów produkcję w reżyserii Sebastiana Lelio „Fantastyczna kobieta”. Orlando (Francisco Reyes) spędza romantyczny wieczór ze swoją młodszą o kilka lat partnerką Mariną (Daniela Vega). Po hucznym świętowaniu urodzin ukochanej, mężczyzna traci przytomność i umiera. Od teraz kobieta będzie musiała stawić czoła rodzinie byłego partnera i zawalczyć o swoje uczucia, godność, a nawet prawo do przeżywania żałoby.

„Pomiędzy nami góry” – pierwsza połowa marca

W pierwszej połowie miesiąca w serwisie VoD.pl zagości również najnowsza produkcja z udziałem Kate Winslet – „Pomiędzy nami góry”. Fotoreporterka Alex Martin (Kate Winslet) i neurochirurg Ben Bass (Idris Ebla) przypadkowo spotykają się na lotnisku, gdzie czekają na lot do Nowego Jorku. Samolot, którym mieli lecieć zostaje odwołany, dlatego nieznajomi postanawiają wyruszyć do celu wyczarterowaną awionetką. Chwilę po starcie pilot ma wylew i umiera, a maszyna rozbija się wśród skutych lodem gór. Alex i Benowi udaje się cudem przeżyć katastrofę, lecz od teraz są zdani tylko na siebie.

„Slumber” – 15.03.2018

Wśród marcowych premier VoD.pl nie zabrakło także horrorów – „Slumber” znajdzie się w ofercie 15 marca. Jest to film dla tych, którzy liczą na prawdziwą serię wrażeń. Alice (Maggie Q) jest znaną i cenioną specjalistką zajmującą się zaburzeniami snu. Do jej gabinetu pewnego dnia przybywa rodzina nękana przez pradawnego demona, który paraliżuje swoje ofiary w nocy i żywi się ludzką energią…

„Człowiek z magicznym pudełkiem” – 16.03.2018

16 marca na platformie VoD.pl będzie miał premierę romans science fiction w reżyserii Bodo Koxa „Człowiek z magicznym pudełkiem”. W filmie występują największe gwiazdy rodzimego kina: Olga Bołądź, Piotr Polak, Sebastian Stankiewicz czy Wojciech Zieliński. Adam (Piotr Polak) jest szczęśliwym posiadaczem magicznego radia, które umożliwia podróżowanie w czasie. Za jego pomocą pewnego dnia przenosi się do 1952 roku. Kiedy przez długi czas nie zjawia się domu, na poszukiwanie wyrusza jego ukochana.W marcu, wśród premier dla najmłodszych, do szerokiej oferty bajek dołączą filmy: „Między nami wampirami” (2.03) oraz „Zając Max ratuje Wielkanoc” (23.03).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!