HBONewsSeriale VOD

Zjawiskowe „Owieczki boże” i na faktach „Nasi chłopcy” w HBO GO. Premiery w sierpniu

Serialowe premiery w sierpniu na platformie HBO GO zapowiadają się tajemniczo. W ofercie miniserial „Owieczki boże”, a także oparty na faktach „Nasi chłopcy”.

Sierpień rozpoczął się od miniserialu „Owieczki boże„, czyli mrocznej opowieści o trzech mieszkających na odległej wyspie zakonnicach. Niechciany gość wkracza w ich życie i zmienia je raz na zawsze. W jednej z głównych ról zobaczymy znaną z Opowieści podręcznej Ann Dowd. Kolejną nowością będzie serial produkcji HBO Latin America „Pico da Neblina”, który przeniesie widzów do Brazylii. W wyimaginowanej przyszłości marihuana zostaje ostatecznie zalegalizowana. Będzie to historia młodego chłopaka, który postanawia porzucić dotychczasowe życie dilera i zająć się jej legalną sprzedażą.

W połowie miesiąca czeka nas premiera dwóch nowych produkcji HBO: serialu „Nasi chłopcy” – opartej na faktach, dziesięcioodcinkowej historii przedstawiającej wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu kolejnego konfliktu w Strefie Gazy, oraz komediowego serialu „Prawi Gemstonowie„, opowiadającego historię światowej sławy rodziny teleewangelistów przekraczających wiele granic, a wszystko w imię wyższych wartości. W rolach głównych wystąpili Danny McBride, John Goodman, Edi Patterson i Adam Devine. Kolejną nową produkcją, która swoją premierę będzie miała w tym miesiącu jest także najnowsza i jednocześnie pierwsza norweska produkcja oryginalna HBO Europe „Przybysze„. Będzie to satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nicolai Cleve Broch i Krista Kosonen wystąpią w rolach głównych.

Sierpień to także serialowe powroty. Do serwisu HBO GO z drugim sezonem wróci „Sukcesja„, czyli opowieść o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie. W produkcji ponownie występuje m.in. nominowany za swoją rolę w poprzednim sezonie do Złotego Globu Kieran Culkin. Zobaczymy kolejny, piąty sezon „Graczy” – nakręconego z rozmachem serialu HBO z Dwaynem Johnsonem, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, finałowy sezon „The Affair” opowiadającego o konsekwencjach romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką, oraz drugi sezon historii o nastolatkach, które muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami „Lekkie jak piórko„.

Nowe seriale w serwisie HBO GO. Sierpień pod znakiem tajemniczości i niezwykle zabawnych sytuacji

Owieczki boże (Lambs of God) | Już w serwisie | Sezon 1

Mroczna opowieść o trzech, mieszkających na odległej wyspie zakonnicach. Siostry kultywują starsze zwyczaje niegdysiejszego zgromadzenia Św. Anny. W swoim pełnym mrocznym i tajemniczym świecie zjawia się nieproszony gość. Jest to mężczyzna (dawno nie widziany w tych rejonach), na dodatek ksiądz. Sytuacja staje się jeszcze bardziej zagmatwana, gdy niechciany przybysz wkroczy w życie zakonnic i zmieni je raz na zawsze. W jednej z głównych ról zobaczymy znaną z „Opowieści podręcznej” Ann Dowd – w genialnej kreacji jednej ze sióstr.

A Black Lady Sketch Show | Już w serwisie | Sezon 1

Składający się ze skeczów serial komediowy produkcji HBO, który w niezwykle oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet. W każdym odcinku produkcji pojawia się wiele gwiazd i celebrytów.

Pico da Neblina | Już w serwisie | Sezon 1

Serial produkcji HBO Latin America; kiedy w Brazylii zalegalizowana zostaje marihuana, młody chłopak postanawia porzucić dotychczasowe życie dilera i zająć się jej legalną sprzedażą.

Sukcesja (Succession) | 12 sierpnia 2019 | Sezon 2

Drugi sezon serialu HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie.

Nasi chłopcy (Our Boys) | 13 sierpnia 2019 | Sezon 1

oparty na faktach, dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy HBO przedstawiający wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu konfliktu w Strefie Gazy. Na początku zadebiutują dwa pierwsze odcinki, kolejne co tydzień.

Więcej na temat serialu pisaliśmy w TYM artykule.

Prawi Gemstonowie (The Righteous Gemstones) | 19 sierpnia 2019 | Sezon 1

nowy serial komediowy HBO opowiadający historię światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji i niepohamowanej chciwości – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Danny McBride, John Goodman, Edi Patterson i Adam Devine w rolach głównych.

Lekkie jak piórko (Light as a Feather) | 20 sierpnia 2019 | Sezon 2 A

Drugi sezon powieści o nastolatkach, które niespodziewanie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami. Tego dnia zadebiutuje pierwsza część sezonu (odcinki 1-8).

Przybysze (Beforeigners) | 21 sierpnia 2019 | Sezon 1

Najnowsza i jednocześnie pierwsza norweska produkcja oryginalna HBO Europe; satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nicolai Cleve Broch i Krista Kosonen w rolach głównych.

Gracze (Ballers) | 26 sierpnia 2019 | Sezon 5

Piąty sezon nakręconego z rozmachem serialu HBO, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego.

The Affair | 26 sierpnia 2019 | Sezon 5

Piąty, finałowy sezon serialu opowiadającego o konsekwencjach romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką.

W sierpniu nowe odcinki kontynuowanych serii. Co widzowie zobaczą?

Wszystkie odcinki z najnowszych serii widzowie zobaczą z nietypowej młodzieżówce „Euforia”. Użytkownicy HBO GO zobaczą także pełne sezony do trzeciej serii „Rozwód” oraz do nowego serialu Cinemaxa „Jett”.

 • Euforia (Euphoria) – serial HBO o grupie licealistów szukających własnej drogi i tożsamości w skomplikowanym nastoletnim świecie pełnym narkotyków, seksu i traum, w którym ważną rolę odgrywają media społecznościowe, miłość i przyjaźń. Zendaya w roli głównej.
 • Rozwód III (Divorce III) – trzeci sezon serialu komediowego HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która rozstała się ze swoim mężem.
 • Jett – nowy serial kryminalny produkcji Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy ”Jett” Kowalski. Niedługo po wyjściu z więzienia zostaje zmuszona przez niebezpiecznych i ekscentrycznych przestępców do robienia tego, co w czym jest najlepsza. Carla Gugino w roli głównej.

Już jutro zadebiutuje ostatni, finałowy odcinek nowego tytułu „Na cały głos”

 • Na cały głos (The Loudest Voice) – Russell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes – wieloletni szef stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki – finałowy odcinek: 11 sierpnia.

Najbardziej wyczekiwany finał w serialu „Opowieści podręcznej” już za kilka dni

 • Opowieść podręcznej III (The Handmaid’s Tale III) – trzeci sezon serialu o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy, plus Elisabeth Moss – finałowy odcinek: 15 sierpnia.

Pozostałe terminy finałowych odcinków w serwisie HBO GO

 • Pazury III (Claws III) – trzeci sezon serialowej czarnej komedii opowiadającej o pięciu manikiurzystkach z salonu piękności na Florydzie. Kobiety bardzo różnią się od siebie, każda ma jednak jakiś sekret – finałowy odcinek: 12 sierpnia.
 • Krypton II – drugi sezon serialu opowiadającego o dziadku Supermana, którego ród został wyklęty i zhańbiony, a on walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą – finałowy odcinek: 15 sierpnia.
 • Syrena II (Siren II) – drugi sezon serialu o tajemniczej dziewczynie, która zjawiła się w Bristol Cove, miasteczku będącym niegdyś domem dla syren – finałowy odcinek: 15 sierpnia.
 • Miasto na wzgórzu (City on a Hill) – nowy serial z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról; historia sojuszu między idealistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI, który zmienił oblicze Bostonu – finałowy odcinek: 18 sierpnia.
 • Snowfall III – trzeci sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta.
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VI (Last Week Tonight with John Oliver VI) –szósty sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver – nowe odcinki w poniedziałki po godzinie 20:00.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!