Cineman VODFilmy VODNews

„Sicario 2: Soldado” i inne premiery w listopadzie na Cineman

W listopadzie platforma Cineman VOD przygotowała znakomity thriller Sicario 2: Soldado, a także „Zama” i „41 dni nadziei”. Zobacz pełny program premier >>

W listopadzie na Cineman VOD będzie można zobaczyć Sicario 2: Soldado, drugą część znakomitego thrillera z Benicio del Toro i Joshem Brolinem w rolach głównych. Także w listopadzie Cineman VOD pokaże premierowo znakomity argentyński dramat kostiumowy Zama oraz 41 dni nadziei – historię ekstremalnego rejsu wyreżyserowaną przez Baltasara Kormákura – twórcę głośnego Everestu.

Sicario 2: Soldado – PREMIERA 16.11.

Sicario 2: Soldado to druga część znakomicie przyjętej przez widzów na całym świecie opowieści o walce z przemytnikami na meksykańsko-amerykańskim pograniczu. Tym razem Matt i Alejandro zamierzają dopaść narkotykowego barona, który zamieszany jest także w przemyt broni dla terrorystów islamskich. Na pograniczu rozpętuje się prawdziwa wojna, bo chcąc wyeliminować niebezpiecznego przemytnika broni Pentagon wydaje zgodę na użycie w akcji oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia. Agenci wiedzą, że taka taktyka może wywołać katastrofę, ale rozkaz pozostaje rozkazem.

Reżyserem Sicario 2: Soldado jest Stefano Sollima (serial Gomorra). W rolach głównych wystąpili: laureat Oscara Benicio del Toro i gwiazda marvelowskiego Deadpool 2 – Josh Brolin. W filmie zobaczymy również dwukrotnie nominowanego do Złotego Globu Matthew Modine’a.

Zama – PREMIERA 09.11.

Zama to wyprodukowana przez Pedro Almodovara pełna namiętności opowieść o czasach kolonialnych, okrzyknięta jednym z najważniejszych filmów roku. Akcja filmu toczy się w XVIII wieku w peryferyjnej hiszpańskiej kolonii w Ameryce Południowej. Diego de Zama, dumny kolonizator i gorliwy urzędnik jego królewskiej mości stara się jak najlepiej spełniać obowiązki nałożone przez koronę, marząc o awansie, który ciągle nie nadchodzi.

Film był pokazywany na wielu festiwalach, uzyskał nominację do nagrody Goya oraz zebrał komplet nagród Argentyńskiej Akademii Filmowej. Reżyserką filmu oraz autorką scenariusza opartego na powieści Antonia Di Benedetto jest Lucrecia Martel. W roli Zamy wystąpił laureat nagrody Goya Daniel Giménez Cacho, szerszej publiczności znany z filmu Dorwać gringo, w którym wystąpił u boku Mela Gibsona.

41 dni nadziei – PREMIERA 09.11.

41 dni nadziei to pełna napięcia opowieść o parze młodych żeglarzy, która zamierza przepłynąć Pacyfik i dotrzeć do słonecznej Kalifornii. Szaleńczo zakochani w sobie Tami i Richard liczą na bajkowy rejs. Nie mają pojęcia, że płyną prosto na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans.

Scenariusz filmu oparto na powieści Tami Ashcraft Tragedia na morzu. Reżyserem filmu jest Baltasar Kormákur, twórca Everestu, Agentów czy 101 Reykjavik. W roli Tami występuje gwiazda serii Niezgodna, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Shailene Woodley, a partneruje jej znany z serii Igrzyska śmierci Sam Claflin.

Wszystkie premiery na Cineman VOD w listopadzie:

  • 02.11. Uprowadzona księżniczka – zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść w duchu Zaplątanych i Meridy walecznej
  • 02.11. Smakosz 3 – Stan Shaw w kontynuacji mrocznej opowieści o przerażającym Smakoszu
  • 09.11. Zama
  • 09.11. 41 dni nadziei
  • 16.11. Sicario 2: Soldado
  • 16.11. Szybki jak śmierć – John Travolta, Kellan Lutz i Katheryn Winnick w sensacyjnej opowieści o mistrzu, który uwikłał się w interesy z mafią
  • 23.11. Błękitna iguana – Sam Rockwell i Ben Schwartz w komedii o najgorszych rabusiach pod słońcem
  • 23.11. Co w trawie piszczy – wielka awantura na małej łące, czyli dzielny pasikonik i spółka kontra złośliwe szerszenie
  • 30.11. McQueen – oparta na faktach historia życia kreatora mody i wizjonera Alexandra McQueena
  • 30.11. Zaślepieni – pełna czarnego humoru opowieść o przyjaźni w polaryzującym się świecie; Znakomity debiut reżyserski Carlosa Lópeza Estrady

Cineman VOD to ponad 1200 filmów dostępnych „na żądanie”. Ponad 900 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów każdego tygodnia jest wzbogacana o kolejne premiery.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!