Filmy VODNewsSeriale VODShowMax

Showmax za darmo dla wszystkich! Biblioteka VoD uwolniona

Od teraz użytkownicy mogą przeglądać bibliotekę platformy Showmax i oglądać wybrane seriale i filmy za darmo. Wystarczy założyć konto.

Platforma Showmax do tej pory był udostępniana w modelu sVOD, czyli za pomocą płatnej subskrypcji. Firma zdecydowała się uwolnić swoją bibliotekę VoD dla użytkowników nie posiadający aktywne konto. Dzięki temu, wszyscy internauci mogą teraz przeglądać zawartość oferty Showmaxa. Jak się okazuje, niektóre seriale są za darmo (np. „Ucho Prezesa”), a także filmy (np. „Miasto 44”.). Poznajcie szczegóły!

Showmax za darmo! Do zobaczenia „Ucho Prezesa”, „Egzorcysta” oraz „Kobiety mafii”

Na platformie Showmax można obejrzeć bez opłat aż 8 seriali i programów rozrywkowych. Jak się okazuje, użytkownik bez aktywnej subskrypcji może obejrzeć wszystkie odcinki satyrycznego serialu „Ucho Prezesa„, a także dodatkowe materiału filmu „Kobiety mafii”. Z kolei „Botoks” można obejrzeć za darmo tylko pierwszy odcinek.

Dla widzów czekają także wszystkie odcinki serialu „Nawiedzona panna młoda” oraz animacja „Egzorcysta„, którego jeden sezon można obejrzeć bez aktywnego konta. Użytkownicy z bezpłatnym kontem mogą zobaczyć wszystkie odcinki także programów rozrywkowych. Mowa przede wszystkim o „7 metrach pod ziemią” i „Stand-up Festiwal Komedii Szpak”.

Oryginalny program „SNL Polska” pozwala na obejrzenie dwóch pierwszych odcinków bez opłat.

Filmy za darmo? Tak, to możliwe. Do zobaczenia oryginalna produkcja „Fanatyk” oraz polskie hity „Miasto 44” i „Córki dancingu”

Użytkownicy nie korzystający z subskrypcji mogą obejrzeć za darmo 15 filmów plus jedną etiudę wykorzystaną w kampanii Showmaxa. Mowa oczywiście o pierwszej etiudzie „Czerwony punkt” z udziałem brytyjskiego aktora Ewana Mcgregora.

Dla widzów przygotowano także oryginalną produkcję Showmaxa pt. „Fanatyk” będącą adaptacją internetowej opowiastki zlepionej z komentarzy użytkowników. Historia tak ujęła włodarzy platformy VoD, że postanowiła zrealizować film na jej podstawie. Film jest do zobaczenia pod TYM adresem. Produkcja opowiada o Andrzeju – fanatyku wędkarstwa. Nie dość, że pół mieszkania zawalone haczykami na ryby, to jeszcze ponton nadmuchał i postawił w dużym pokoju. Z takim starym rodzina nie ma lekko.

W darmowej części serwisu VoD można zobaczyć produkcje polskie, takie jak „Córki dancingu„, „Miasto 44” czy „Smoleńsk„.

Co jeszcze można obejrzeć w serwisie Showmax?

 • Wszystkie nieprzespane noce
 • Demon
 • Na granicy
 • Bez wstydu
 • Jak zostać kotem
 • Facet na miarę
 • Seks według Eda
 • Zacisze
 • Prosta historia o morderstwie
 • Anatomia zła
 • Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Na bezpłatnym koncie do zobaczenia są także treści dedykowane dla najmłodszych widzów:

 • Fortnite 101
 • Top 10
 • Pierwsza godzina

Jak znaleźć darmowe materiały?

Na stronie głównej, dla użytkowników, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji, jest zakładka „Polecane dla Ciebie„, gdzie znajdą się same bezpłatne treści. Można także szukać ręcznie, wystarczy patrzeć, czy dany film lub serial w swoim awatarze posiada wycięcie zielone z napisem „Darmowy„.

Showmax za darmo
Showmax za darmo

Showmax dostosowuje się do polskiego widza czy jest to forma zachęty?

Nie wiadomo, czy platforma Showmax zaczyna zmieniać lub rozszerzać model dystrybucji treści wideo. Do tej pory oferowała dostęp tylko za pomocą płatnej subskrypcji. Teraz każdy użytkownik może zalogować się do serwisu bez podawania karty i opłat. Oznacza to, że Showmax bawi się w model fVOD, czyli za darmo i bez reklam.

Według naszych informacji, jest to tylko forma zachęty do skorzystania z serwisu, sprawdzenia jego możliwości i technicznej obsługi treści. Jak tylko użytkownik obejrzy parę produkcji, to być może zdecyduje się subskrybować i skorzystać z większej części biblioteki.

Choć nie wykluczamy, iż w przyszłości Showmax zdecyduje się na uwolnienie części swojej platformy dla użytkowników bez aktywnej subskrypcji, ale materiały będą okraszone reklamami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!