NewsPromocje VODSeriale VODShowMax

Showmax organizuje kino tabletowe z „Kobietami Mafii”

Showmax we współpracy z partnerem technologicznym Huawei zaprasza na pierwsze, tabletowe kino w Polsce. Na widzów czeka odcinek serialu „Kobiety Mafii”.

Nie widzieliście jeszcze serialu „Kobiety Mafii”? Będzie do tego okazja przy okazji kina tabletowego zorganizowanego przez Showmax i Huawei. Widzowie będą mogli zdecydować, który odcinek chcą obejrzeć. Specjalne kino będzie dostępne dla wszystkich chętnych w Warszawie.

Showmax na warszawskich Bulwarach Wiślanych

Już w najbliższy piątek i sobotę, na warszawskich Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim ruszy pierwsze w Polsce kino tabletowe. Wszyscy miłośnicy seriali będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie odcinek „Kobiet Mafii”. Serial będzie wyświetlany na najnowszych tabletach Huawei MediaPad M5 10, które zaprojektowano z myślą o oglądaniu video w najwyższej jakości. Wstęp do kina jest bezpłatny.

Kino tabletowe – wybierz odcinek z serialu „Kobiety Mafii”

Pierwsze kino tabletowe Huawei i Showmax otwarte będzie w najbliższy piątek, 29 czerwca w godz.: 16.00 – 20.00 oraz sobotę w godz.: 14.00 – 20.00 na warszawskich Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim (na wysokości ul. Bednarskiej, na południe od mostu Śląsko-Dąbrowskiego). Każdy odwiedzający będzie miał okazję obejrzeć odcinek serialu „Kobiety Mafii” w reżyserii Patryka Vegi.

Serial wyświetlany będzie na tabletach Huawei MediaPad M5 10, które oferują doskonałe efekty audiowizualne, porównywalne z jakością kinową. Cztery głośniki Harman Kardon zapewniają idealny dźwięk, a 10,8-calowy ekran o rozdzielczości 2K gwarantuje krystaliczny, wyraźny oraz bardzo dobrze odzwierciedlający rzeczywiste kolory oraz szczegóły obraz. Inaczej niż w salach kinowych, fani odwiedzający będą mieli wpływ na wyświetlane treści – sami zdecydują, który odcinek serii obejrzą.

Showmax za darmo dla gości kina tabletowego

Na gości czekać będą również bezpłatne kinowe przekąski oraz wyjątkowy prezent – vouchery na 30 dni nieodpłatnego dostępu do platformy. Liczba voucherów ograniczona. Kod umożliwi bezpłatny dostęp do treści na platformie Showmax przez 30 dni. W połączeniu z 14-dniową ogólnodostępną ofertą korzystania z treści Showmax przez wszystkich użytkowników platformy, okres bezpłatnego korzystania z serwisu wyniesie 44 dni.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: