NewsPromocje VODSeriale VODShowMax

Showmax organizuje kino tabletowe z „Kobietami Mafii”

Showmax we współpracy z partnerem technologicznym Huawei zaprasza na pierwsze, tabletowe kino w Polsce. Na widzów czeka odcinek serialu „Kobiety Mafii”.

Nie widzieliście jeszcze serialu „Kobiety Mafii”? Będzie do tego okazja przy okazji kina tabletowego zorganizowanego przez Showmax i Huawei. Widzowie będą mogli zdecydować, który odcinek chcą obejrzeć. Specjalne kino będzie dostępne dla wszystkich chętnych w Warszawie.

Showmax na warszawskich Bulwarach Wiślanych

Już w najbliższy piątek i sobotę, na warszawskich Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim ruszy pierwsze w Polsce kino tabletowe. Wszyscy miłośnicy seriali będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie odcinek „Kobiet Mafii”. Serial będzie wyświetlany na najnowszych tabletach Huawei MediaPad M5 10, które zaprojektowano z myślą o oglądaniu video w najwyższej jakości. Wstęp do kina jest bezpłatny.

Kino tabletowe – wybierz odcinek z serialu „Kobiety Mafii”

Pierwsze kino tabletowe Huawei i Showmax otwarte będzie w najbliższy piątek, 29 czerwca w godz.: 16.00 – 20.00 oraz sobotę w godz.: 14.00 – 20.00 na warszawskich Bulwarach Wiślanych w Pawilonie Literackim (na wysokości ul. Bednarskiej, na południe od mostu Śląsko-Dąbrowskiego). Każdy odwiedzający będzie miał okazję obejrzeć odcinek serialu „Kobiety Mafii” w reżyserii Patryka Vegi.

Serial wyświetlany będzie na tabletach Huawei MediaPad M5 10, które oferują doskonałe efekty audiowizualne, porównywalne z jakością kinową. Cztery głośniki Harman Kardon zapewniają idealny dźwięk, a 10,8-calowy ekran o rozdzielczości 2K gwarantuje krystaliczny, wyraźny oraz bardzo dobrze odzwierciedlający rzeczywiste kolory oraz szczegóły obraz. Inaczej niż w salach kinowych, fani odwiedzający będą mieli wpływ na wyświetlane treści – sami zdecydują, który odcinek serii obejrzą.

Showmax za darmo dla gości kina tabletowego

Na gości czekać będą również bezpłatne kinowe przekąski oraz wyjątkowy prezent – vouchery na 30 dni nieodpłatnego dostępu do platformy. Liczba voucherów ograniczona. Kod umożliwi bezpłatny dostęp do treści na platformie Showmax przez 30 dni. W połączeniu z 14-dniową ogólnodostępną ofertą korzystania z treści Showmax przez wszystkich użytkowników platformy, okres bezpłatnego korzystania z serwisu wyniesie 44 dni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL