NewsPlayerSeriale VOD

Serwis Player rozwija bibliotekę materiałów w technologii VR

Wirtualna rzeczywistość (VR) ma coraz większe znaczenie dla serwisu Player. Dla widzów czeka pierwszy polski serial w technologii VR oraz dodatkowe, ekskluzywne materiały.

Fani treści wideo w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) mogą już korzystać z biblioteki materiałów w tej jakości w player. Składają się na nią produkcje Discovery, produkcje własne TVN (m.in. pierwszy serial w technologii VR „Para nie do pary”) oraz materiały dodatkowe i relacje z wydarzeń, a także treści od partnerów zewnętrznych.

Wirtualna rzeczywistość w serwisie Player.pl
Wirtualna rzeczywistość w serwisie Player.pl

Już nie tylko serial „Para nie do pary”. W serwisie Player pojawiły się materiały dodatkowe z znanych programów TVN

Redakcje popularnych programów TVN i Discovery Polska przygotowały wyjątkowe VR-owe wersje swoich produkcji – w player będzie można zobaczyć wybrane odcinki m.in. „Kobiety na krańcu świata”, programów „36,6” oraz „Mediterranean Life”, kulisy produkcji serialu „Pod powierzchnią”, a także relacje z wydarzeń: koncertu „Sopot Top of the Top”, konferencji prezentującej jesienną ofertę programową TVN czy z Wielkiego Meczu TVN vs. WOŚP. Całą kolekcję można znaleźć TUTAJ.

Dodatkowe materiały z TVNu i Discovery oraz serial VR "Para nie do pary"
Dodatkowe materiały z TVNu i Discovery oraz serial VR „Para nie do pary”

VR będzie rozwijany. W bibliotece pojawią się także materiały od kanałów Discovery

Discovery rozwija swoją ofertę VR od kilku lat. Dzięki najnowszej technologii widzowie mogą wzbić się w przestworza aż do stratosfery czy wyjść na spacer w kosmosie. Użytkownicy okularów VR mogą także zbliżyć się do tygrysów, lwów i słoni na odległość, o której nigdy nie marzyli. Nie zabraknie również możliwości zwiedzenia miejsc, które zawsze chcieli zobaczyć. W bibliotece wideo VR Discovery znajdą się materiały, m.in. podróżnicze, przyrodnicze, lifestyle’owe czy naukowe. Mowa m.in. o odcinkach z serii „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, „Gorączka złota” czy „Najniebezpieczniejszy zawód świata”.

]ads4]

W przyszłości player będzie rozwijać platformę o treści VR od partnerów zewnętrznych oraz o materiały własnej produkcji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!