NewsPlayerSeriale VOD

Serwis Player rozwija bibliotekę materiałów w technologii VR

Wirtualna rzeczywistość (VR) ma coraz większe znaczenie dla serwisu Player. Dla widzów czeka pierwszy polski serial w technologii VR oraz dodatkowe, ekskluzywne materiały.

Fani treści wideo w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) mogą już korzystać z biblioteki materiałów w tej jakości w player. Składają się na nią produkcje Discovery, produkcje własne TVN (m.in. pierwszy serial w technologii VR „Para nie do pary”) oraz materiały dodatkowe i relacje z wydarzeń, a także treści od partnerów zewnętrznych.

Wirtualna rzeczywistość w serwisie Player.pl
Wirtualna rzeczywistość w serwisie Player.pl

Już nie tylko serial „Para nie do pary”. W serwisie Player pojawiły się materiały dodatkowe z znanych programów TVN

Redakcje popularnych programów TVN i Discovery Polska przygotowały wyjątkowe VR-owe wersje swoich produkcji – w player będzie można zobaczyć wybrane odcinki m.in. „Kobiety na krańcu świata”, programów „36,6” oraz „Mediterranean Life”, kulisy produkcji serialu „Pod powierzchnią”, a także relacje z wydarzeń: koncertu „Sopot Top of the Top”, konferencji prezentującej jesienną ofertę programową TVN czy z Wielkiego Meczu TVN vs. WOŚP. Całą kolekcję można znaleźć TUTAJ.

Dodatkowe materiały z TVNu i Discovery oraz serial VR "Para nie do pary"
Dodatkowe materiały z TVNu i Discovery oraz serial VR „Para nie do pary”

VR będzie rozwijany. W bibliotece pojawią się także materiały od kanałów Discovery

Discovery rozwija swoją ofertę VR od kilku lat. Dzięki najnowszej technologii widzowie mogą wzbić się w przestworza aż do stratosfery czy wyjść na spacer w kosmosie. Użytkownicy okularów VR mogą także zbliżyć się do tygrysów, lwów i słoni na odległość, o której nigdy nie marzyli. Nie zabraknie również możliwości zwiedzenia miejsc, które zawsze chcieli zobaczyć. W bibliotece wideo VR Discovery znajdą się materiały, m.in. podróżnicze, przyrodnicze, lifestyle’owe czy naukowe. Mowa m.in. o odcinkach z serii „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, „Gorączka złota” czy „Najniebezpieczniejszy zawód świata”.

]ads4]

W przyszłości player będzie rozwijać platformę o treści VR od partnerów zewnętrznych oraz o materiały własnej produkcji.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: