NewsSport VOD
Popularne

Meczyki.pl przechodzą na jasną stronę mocy. Koniec z piractwem

Portal Meczyki.pl rezygnuje z publikacji linków do nielegalnych transmisji sportowych. Więcej newsów, rozrywki i opcji dla społeczności.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl rzadko piszemy o portalach pirackich. Wiąże się to z naszym celem, jakim jest popularyzacja legalnej rozrywki w sieci. Tym samym, pomimo podsyłanych informacji przez przedstawicieli nielegalnych portali, nie zamierzamy publikować żadnych informacji. Chcielibyśmy jednak opisać o ciekawym przykładzie przejścia na jasną stronę mocy. Mowa oczywiście o stronie meczyki.pl, w którym całkowicie zrezygnowano z pirackich treści.

Serwis Meczyki.pl blokuje możliwość dodawania nielegalnych transmisji sportowych

Twórcy portalu meczyki.pl twierdzą, że byli kojarzeni jako serwis nielegalny i zamierzają zmienić swój wizerunek. W swoim serwisie poinformowali o zmianach jakie zaszły na Meczykach. Redaktorzy kierując ogłoszenie do użytkowników zaznaczyli, że wycofali możliwość dodawania przez społeczność linków do transmisji sportowych nie pochodzących z oficjalnych i legalnych źródeł. Administracja serwisu podkreśla, że stale rozwijała meczyki.pl dodając nowe funkcjonalności, zakładki typu newsy czy współpracując z właścicielami praw autorskich. Ostatecznie, redaktorzy podjęli drastyczną decyzję uniemożliwiając szerzenie nielegalnych treści w ramach serwisu.

Zamiast pirackich źródeł do transmitowanych meczów sportowych, teraz będą dostępne tylko te legalne. Pochodzą one z serwisów bukmacherskich lub prowadzą do stacji telewizyjnych, które transmitują wybrane wydarzenia sportowe.

Meczyki.pl od teraz tylko z legalnymi transmisjami sportowymi
Meczyki.pl od teraz tylko z legalnymi transmisjami sportowymi

Rzetelne informacje, memy i funkcjonalności społecznościoweWitryna Meczyki.pl przechodząc całkowicie na legalne treści zaoferują swoim użytkownikom jeszcze więcej ciekawych treści, w tym informacje i autorskie artykuły. Ponadto, dla fanów sportu będzie udostępniona zakładka z rozrywką, taką jak memy czy lekkie treści „około sportowe”. Fani portalu mają do dyspozycji także nowe opcje społecznościowe. Użytkownicy mogą przyczynić się do tworzenia treści w serwisie, np. publikując własne treści czy nowe memy pod wiralowe sytuacje w świecie sportowym.

Ideą stojącą za portalem Meczyki.pl jest dostarczenie fanom sportu miejsca, którego nie muszą opuszczać w celu pozyskiwania jakichkolwiek wartościowych informacji. Od dłuższego czasu udaje się to robić dzięki rozwojowi na kilku poziomach: merytorycznym, graficznym i technologicznym – czytamy w oficjalnej informacji serwisu.

Meczyki.pl reprezentują dziś kilka świetnie uzupełniających się działów, tworzących jeden, komplementarny produkt. Najważniejszymi sekcjami serwisu są obecnie: Newsy, Sportbuzz, Zapowiedzi i Wyniki – dodają redaktorzy.

Właścicielem domeny jest francuska spółka Kurt Sollberger Web Investments Limited. Według najnowszych badań Megapanelu od Gemiusa, portal ma ponad 1,24 mln realnych użytkowników, którzy generują prawie 17 mln odsłon.

Nasza redakcja VODnews.pl kibicuje portalowi meczyki.pl i życzy wielu sukcesu po jasnej stronie mocy! 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL