HBONews

Premiera „Twin Peaks” wkrótce w Polsce. Wszystko co musisz wiedzieć o platformie HBO GO

Nadchodzi trzeci sezon kultowego serialu „Twin Peaks”. W Polsce premierowe odcinki będą dostępne w serwisie HBO GO – poznaj bliżej usługę.

Już za tydzień, w poniedziałek (22 maja) zadebiutuje pierwszy odcinek reaktywowanej produkcji „Twin Peaks”. Serial w Stanach Zjednoczonych został zamówiony przez stację ShowTime, z którą globalnie współpracuje nadawca HBO. W ramach współpracy na platformie HBO GO pojawiają się produkcje wspomnianej stacji telewizyjnej. To dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków tej produkcji, bowiem będzie dostępna legalnie – mimo, iż nic nie zapowiadało takiej możliwości.

„Twin Peaks” nikomu nie trzeba przedstawiać, pojawiają się jednak pytania odnośnie dostępności serialu na naszym rynku. Na zaprzyjaźnionym kanale „Jakbyniepaczeć” pojawił się materiał o serwisie HBO GO – czyli wszystko co musisz wiedzieć o tej usłudze. Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński wraz z przedstawicielami polskiego oddziału HBO odpowiedzieli na nurtujące pytania dotyczące platformy VOD.

Czy można mieć HBO GO nie mając HBO i dekodera?

Jak się okazuje, najczęstszym pytaniem wśród zainteresowanych serialami jest to, czy usługa HBO GO może być dostępna bez konieczności wiązania się z operatorami satelitarnymi. Na poniższym wideo możemy znaleźć odpowiedź, że jest to jak najbardziej możliwe – chociażby za sprawą operatorów Play czy Plus. Jakiś czas temu fioletowa sieć zorganizowała promocję związaną właśnie z serwisem od HBO.

Kolejnym problemem z jakim stykają się klienci jest zbyt komplikowana rejestracja konta. Warto podkreślić, że zmiana operatora spowoduje, że dotychczasowe konto zostanie zlikwidowane i będzie trzeba założyć nowe. Ponadto, aby się zalogować, należy wybrać operatora i podać dane rejestracyjne, a przede wszystkim wpisać otrzymany kod od naszego operatora.

Jakbyniepaczeć odpowiada na pytania fanów:

Z powyższego materiału dowiadujemy się, iż platforma HBO NOW nie wejdzie do Polski. Jest to serwis dostępny na takich samych zasadach jak Netflix – nie wymaga konieczności wiązania się z podmiotem trzecim. Usługa ta jest dostępna w wybranych krajach i jak informowaliśmy wcześniej, w stale zdobywa nowych klientów. Według zapowiedzi przedstawicieli polskiego oddziału nadawcy, w naszym kraju rozwijany będzie dostępny już serwis HBO GO.

Jak zapewnia Kaja w powyższym materiale, pracownicy HBO są świadomi negatywnych opinii co do funkcjonalności serwisu. Cały czas wsłuchują się w uwagi i starają się rozwijać platformę. Warto podkreślić, że HBO GO jest usługą globalną, dlatego każda najmniejsza zmiana musi zostać uwzględniona we wszystkich krajach.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: