HBO MaxNews

Premiera „Twin Peaks” wkrótce w Polsce. Wszystko co musisz wiedzieć o platformie HBO GO

Nadchodzi trzeci sezon kultowego serialu „Twin Peaks”. W Polsce premierowe odcinki będą dostępne w serwisie HBO GO – poznaj bliżej usługę.

Już za tydzień, w poniedziałek (22 maja) zadebiutuje pierwszy odcinek reaktywowanej produkcji „Twin Peaks”. Serial w Stanach Zjednoczonych został zamówiony przez stację ShowTime, z którą globalnie współpracuje nadawca HBO. W ramach współpracy na platformie HBO GO pojawiają się produkcje wspomnianej stacji telewizyjnej. To dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków tej produkcji, bowiem będzie dostępna legalnie – mimo, iż nic nie zapowiadało takiej możliwości.

„Twin Peaks” nikomu nie trzeba przedstawiać, pojawiają się jednak pytania odnośnie dostępności serialu na naszym rynku. Na zaprzyjaźnionym kanale „Jakbyniepaczeć” pojawił się materiał o serwisie HBO GO – czyli wszystko co musisz wiedzieć o tej usłudze. Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński wraz z przedstawicielami polskiego oddziału HBO odpowiedzieli na nurtujące pytania dotyczące platformy VOD.

Czy można mieć HBO GO nie mając HBO i dekodera?

Jak się okazuje, najczęstszym pytaniem wśród zainteresowanych serialami jest to, czy usługa HBO GO może być dostępna bez konieczności wiązania się z operatorami satelitarnymi. Na poniższym wideo możemy znaleźć odpowiedź, że jest to jak najbardziej możliwe – chociażby za sprawą operatorów Play czy Plus. Jakiś czas temu fioletowa sieć zorganizowała promocję związaną właśnie z serwisem od HBO.

Kolejnym problemem z jakim stykają się klienci jest zbyt komplikowana rejestracja konta. Warto podkreślić, że zmiana operatora spowoduje, że dotychczasowe konto zostanie zlikwidowane i będzie trzeba założyć nowe. Ponadto, aby się zalogować, należy wybrać operatora i podać dane rejestracyjne, a przede wszystkim wpisać otrzymany kod od naszego operatora.

Jakbyniepaczeć odpowiada na pytania fanów:

Z powyższego materiału dowiadujemy się, iż platforma HBO NOW nie wejdzie do Polski. Jest to serwis dostępny na takich samych zasadach jak Netflix – nie wymaga konieczności wiązania się z podmiotem trzecim. Usługa ta jest dostępna w wybranych krajach i jak informowaliśmy wcześniej, w stale zdobywa nowych klientów. Według zapowiedzi przedstawicieli polskiego oddziału nadawcy, w naszym kraju rozwijany będzie dostępny już serwis HBO GO.

Jak zapewnia Kaja w powyższym materiale, pracownicy HBO są świadomi negatywnych opinii co do funkcjonalności serwisu. Cały czas wsłuchują się w uwagi i starają się rozwijać platformę. Warto podkreślić, że HBO GO jest usługą globalną, dlatego każda najmniejsza zmiana musi zostać uwzględniona we wszystkich krajach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL