HBO MaxNewsSeriale VOD

Wszystkie odcinki serialu Toma Hardy’ego „TABU” już w HBO GO

Serial „Tabu” to klimatyczne dzieło z nominowanym do Oscara Tomem Hardym w roli głównej. Cały sezon jest już dostępny na platformie HBO GO.

Producentami produkcji „TABU” są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest także pomysłodawcą produkcji. Cały sezon serialu jest już dostępny w serwisie internetowym HBO GO.

Tabu to osadzony w dziewiętnastowiecznych realiach ośmioodcinkowy serial z Tomem Hardym w roli mężczyzny, który po 10 latach powraca z Afryki do Londynu zmieniony nie do poznania. Ma przejąć spadek po zmarłym ojcu. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Dziedzictwo okazuje się być ciężarem, a nie błogosławieństwem.

Otoczony przez wrogów i spiski James musi umiejętnie lawirować w nieprzyjaznym świecie, by uchronić się przed śmiercią. Zmowa, morderstwo, podstęp i mroczna rodzinna tajemnica to tło tej intrygującej opowieści o miłości i zdradzie.

Producentami serialu są Steven Knight, nominowany do Oscara Tom Hardy (Mroczny Rycerz powstaje) i jego ojciec Chips Hardy, który pełni funkcję konsultanta produkcji. W głównych rolach, obok Toma Hardy’ego, występują Jonathan Pryce (serial HBO Gra o tron), Michael Kelly (House of Cards), Oona Chaplin (serial HBO Gra o tron) oraz David Hayman (Chłopiec w pasiastej piżamie).

Producentami wykonawczymi Tabu są czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Ridley Scott (Gladiator) oraz Kate Crowe ze strony spółki Scott Free. Producentami wykonawczymi z ramienia Hardy Son & Baker są Tom Hardy i Dean Baker.

Obowiązki producentów pełnią Steven Knight i Timothy Bricknell. Serial został wyreżyserowany przez Kristoffera Nyholma (odcinki 1-4) i Andersa Engströma (odcinki 5-8). Jest to już trzecia produkcja po filmie Locke i serialu Peaky Blinders, przy której współpracował duet Tom Hardy i Steven Knight. Serial został wyprodukowany dla stacji FX.

Pierwszy odcinek serialu Tabu zostanie wyemitowany w HBO w piątek, 17 marca o godz. 20.10. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w każdy piątek. Powtórki pojawią się w niedziele o godz. 22.00 w HBO3. Pełny sezon serialu dostępny jest już w serwisie HBO GO.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL