IPLANewsSeriale VOD

Serial „Pierwsza klasa” w IPLI przed premierą telewizyjną

W telewizji internetowej IPLA pojawił się nowy paradokument dla młodzieży „Pierwsza klasa”. Serial będzie dostępny na wyłączność przed emisją w TV.

Produkcja opowiada historie o fascynacjach, wyzwaniach i problemach, jakie dotykają nastolatków. Jest dostępna bezpłatnie, można ją pobrać na telefon lub tablet i odtwarzać bez konieczności łączenia się z Internetem. Seria będzie emitowana także przez stację Super Polsat.

Problemy młodzieży w paradokumencie „Pierwsza klasa”

Głównym miejscem akcji „Pierwszej klasy” jest szkoła. Serial przedstawia perypetie ośmiu głównych bohaterów, a inspiracją do napisania scenariuszy poszczególnych odcinków stały się prawdziwe wydarzenia. Seria porusza tematy ważne dla nastolatków, tj. miłość, samotność, przyjaźń, kompleksy, anoreksja, talent, szczęście, moda, ambicje, prześladowania w szkole, uzależnienia, rozwody rodziców, agresywne zachowania, media społecznościowe czy dyskryminacja. Pomaga choć trochę oswoić się z trudnymi problemami wieku dorastania, pokazując autentyczne sytuacje, z którymi mierzą się bohaterowie. W serialu występuje stała obsada aktorów amatorów, zdjęcia nakręcono we Wrocławiu.

Serial "Pierwsza klasa" już w internetowej telewizji IPLA
Serial „Pierwsza klasa” już w internetowej telewizji IPLA

„Pierwsza klasa” jest dostępna bezpłatnie w IPLI. Każdy odcinek można pobrać również na telefon lub tablet i odtwarzać nawet w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem. Abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą serial w serwisie i aplikacji Cyfrowy Polsat GO. W późniejszym terminie paradokument pojawi się także w ramówce kanału Super Polsat.

Serial jest dostępny na oficjalnej stronie pod TYM adresem.

Inne paradokumenty w internetowej telewizji IPLA

Oprócz „Pierwszej klasy” w IPLI można obejrzeć także inne serie paradokumentalne, m.in. z ramówki Telewizji Polsat i TV4, cieszące się dużym zainteresowaniem widzów. Najbardziej znane prezentują codzienne problemy bohaterów: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady”, a także specyfikę pracy w służbach ratunkowych czy policji: „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Policjantki i policjanci” oraz „Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”.



Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!