HBO MaxNewsSeriale VOD

Nowy serial Klika przed premierą w TV już dostępny na HBO GO

Trzy pierwsze odcinki serialu Klika oglądać można przed premierą w TV już od dziś w serwisie HBO GO. Emisja na antenie HBO3 została zaplanowana na lipiec.

Nowy sześcioodcinkowy serial Klika (Clique) to opowieść o dwóch studentkach. Holly i Georgia przyjaźnią się od dzieciństwa. Obydwie zaczynają naukę na uniwersytecie w Edynburgu. Holly jest spokojniejsza i bardziej wycofana, Georgia natomiast od początku studiów łatwo daje się ponieść emocjom. Przyjaciółki zapisują się na cieszące się ogromną popularnością wykłady charyzmatycznego profesora ekonomii, Jude’a McDermida. Chcą dostać się na elitarny staż organizowany przez wykładowcę. Aby zwiększyć swoje szanse, zdeterminowana Georgia postanawia zbliżyć się do dziewczyn należących do prestiżowej organizacji studenckiej. Jej przyjaźń z Holly zostaje wystawiona na próbę.

Nowy serial „Wymiar 404” już na platformie HBO GO

Sześcioodcinkowy serial Klika to wciągająca opowieść o młodzieńczej potrzebie akceptacji i przynależności oraz chęci wyróżnienia się. Jej twórczynią jest Jess Brittain, znana dzięki kultowemu brytyjskiemu serialowi dla młodzieży pt. Kumple (Skins). W głównych rolach z powodzeniem odnajdują się m.in. Synnove Karlsen, Aisling Franciosi (serial Upadek), Louise Brealey (Hotel Marigold), Emun Elliott (Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy) oraz Rachel Hurd-Wood (Pachnidło: Historia mordercy). Serial ujmuje bezpretensjonalnym scenariuszem oraz świetną muzyką. Za produkcję składającej się z sześciu odcinków serii odpowiedzialna jest stacja BBC.

Trzy pierwsze odcinki serialu Klika oglądać można od dziś w serwisie HBO GO. Kolejne trzy odcinki udostępnione zostaną w najbliższy piątek, 14 kwietnia. Emisja na antenie HBO3 została zaplanowana na lipiec.

Zobacz zwiastun serialu:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL