HBO MaxNewsPromocje VOD

Samsung: Wymień stary telewizor na abonament w HBO GO

Samsung przygotował specjalną ofertę dla osób, które chcą wymienić swój stary telewizor na nowy model UHD. W promocji można otrzymać dostęp do HBO GO.

Firma Samsung w ramach promocji rozdaje w prezencie dostęp do HBO GO na trzy miesiące. Dzięki promocji można cieszyć się serialami oraz filmami w zdumiewającej jakości obrazu.

Nasze ulubione filmy i seriale zdecydowanie lepiej będą prezentować się na nowym, większym ekranie telewizora UHD (4K).

Jeśli dodamy do tego nasycone, żywe barwy i wyrazistość obrazu – zyskamy jakość, która pozwoli zobaczyć filmowych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie.

Teraz – w ramach „Promocji UHD” – wymieniając swój stary telewizor na nowy model UHD, możesz otrzymać w prezencie voucher z dostępem do aplikacji HBO GO na trzy miesiące.

Promocją, która rozpoczyna się 20 lutego, objętych zostało 36 telewizorów Samsung UHD o przekątnej ekranu od 55” do 88”, dlatego każdy kupujący znajdzie model, który sprosta jego oczekiwaniom.

Oferta obejmuje ona najnowsze filmy i seriale, które pokochali widzowie na całym świecie. Wśród nich znajdują się m.in. kultowa już „Gra o tron”, „Taboo”, „Rodzina Soprano”, „Czysta krew” czy „Dziewczyny”.

Na nowym, większym ekranie telewizora UHD nawet dobrze znane postacie będzie można odkryć na nowo i dostrzec szczegóły, które wcześniej mogły nam umknąć.

Liczba voucherów w promocji jest ograniczona. Aby skorzystać z oferty specjalnej i odebrać voucher na trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV, należy do 31 marca br. kupić objęty akcją telewizor w wybranej sieci sprzedaży. Dodatkowo, do 14 kwietnia br. zarejestrować zakup za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie promocji www.promocjauhd.samsung.pl oraz dołączyć skan dowodu zakupu.

Regulamin, pełna lista telewizorów i wykaz sieci handlowych objętych promocją, a także formularz rejestracji dostępne są na stronie: www.promocjauhd.samsung.pl.

Voucher w postaci kodu umożliwiającego dostęp do aplikacji HBO GO przez okres 3 miesięcy. Liczba voucherów w promocji jest ograniczona.

Źródło: Samsung ElectronicsLeave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!