HBONewsSeriale VOD

Sacha Baron Cohen powraca w serialu „Who is America?” w HBO GO

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera serialu komediowego „Who is America?” na platformie HBO GO. Sacha Baron Cohen powraca do telewizji.

Właśnie Showtime ogłosił swój nowy satyryczny projekt „Who is America?” z udziałem znanego komika Sachy Barona Cohena. Znany z kreowania niezapomnianych, barwnych postaci i zdarzeń Sacha Baron Cohen powraca na mały ekran, po upływie ponad dekady, jako scenarzysta oraz reżyser serialu.

Siedmioodcinkowy serial będzie pokazywał niezwykłą różnorodność osobowości, od przypadków niesławnych, a kończąc na nieznanych na polu amerykańskiej polityki i kultury. Jego premiera odbędzie w HBO GO już w niedzielę, 15 lipca.

– Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością – powiedział David Nevins, Prezes oraz CEO Showtime Networks Inc., dzieląc się dziś informacjami o projekcie.

Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludziach, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynującym będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na WHO IS AMERICA? na całym świecie.

Zwiastun HBO GO „Who is America?”

Kim jest Sacha Baron Cohen?

Wyróżniony dwiema nagrodami BAFTA oraz Złotym Globem, a także nominacją do Oscara aktor, scenarzysta i komik pracujący dla kina i telewizji, Sacha Baron Cohen rozpoczął przygodę ze sceną komediową wraz z programem Da Ali G Show, który w trakcie czterach lat trwania emisji otrzymał 6 nominacji do nagród Emmy® oraz dwie BAFTY. W serialu pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora.

Następną produkcją Barona Cohena był film Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, w którym pojawia się jego następne alter ego, Borat Sagdiyev, kazachski dziennikarz newsowy. Ponownie Baron Cohen pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora, kreując światowy fenomen filmu, który w weekend wejścia do kin stał się numerem 1 w 24 krajach i przyniósł Cohenowi Złoty Glob dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu, a także nominację do Nagrody Akademii ® za scenariusz adaptowany. Sacha Baron Cohen wystąpił również w: Ricky Bobby: Demon prędkości, Alicja po drugiej stronie lustra, Les Miserables: Nędznicy, Bruno, filmie Tima Burtona Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Madagaskar, Madagaskar 2, Madagascar 3, Dyktator, Hugo i Legenda telwizji 2: Kontynuacja.

Twórcą oraz producentem wykonawczym serialu WHO IS AMERICA? jest Sacha Baron Cohen. Pozostałymi producentami są: Anthony Hines, Todd Schulman, Andrew Newman, Dan Mazer oraz Adam Lowitt.

Premiera pierwszego odcinka serialu WHO IS AMERICA? odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 lipca w HBO GO o godz. 6.00 rano. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!